Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki írna nekem az alkalmazo...

Valaki írna nekem az alkalmazott közgazdaságtan szakról? Mennyire nehéz? Sokan kibuknak? Melyik egyetemre érdemes menni? (Corvinus, ELTE, BME) Könnyen el lehet helyezkedni ezzel a végzettséggel?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

1-nehéz, de nem lehetetlen

2-viszonylag sokan ,de ha tanulsz, nem fogsz kibukni

3-az ELTE-re, messze az a legjobb

4-Nem, de innen könnyű szinte bármelyik mesterszakra menni.

2012. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

1. Nehezebb, mint a többi közgazdász szak.

2. Igen, de aki tanul és szorgalmas, az úgy is megcsinálja.

3. Corvinus

4. Nem. Kell hozzá közgazdasági elemző mester, azzal már jól.

2012. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

1. Matekos, de komoly elemző- készséget tanulhatsz, a "legértelmesebb" közgazdász szak, ami létezik.

2. Eléggé... :/

3. Viszonylag, de eleve sokat fel sem vesznek.

4. Corv- on kezdtem, de hamar elegem lett a "csak neve van" helyből. A Pannon Egyetemen folytattam, ahol valós tudást szereztem, valós problémákat oldottam meg, és igazi tudásom lett. Csak sajnos elpazaroltam azt az egy évet az említett egyetemen, mert akkor nagyot tévedtem, sajnos. Ezzel sokan vannak így, nekem elhiheted. Budapesti vagyok egyébként, inkább leköltöztem Veszprémbe.

2012. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%

1.Ha jól megy a matek, akkor teljesíthető.

2.Viszonylag sokan kibuknak.

3.Egyértelműen az ELTE.

4.Egy mesterszakkal vannak igazán jó esélyeid.

2012. nov. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Én is ezt gondolom a "legértelmesebb" gazdasági szaknak. Ez természetesen azt is jelenti, hogy meg kell küzdeni a diplomáért, de ha jól megy a matek, mint már előttem mondták, akkor az azért sokat könnyíthet a helyzeten. Tudom, hogy mindenki a pesti egyetemeket isteníti meg magát a várost is, de ha nem ez a döntő szempont számodra, akkor én is Pannon Egyetemet tudnám ajánlani, én is ott vagyok jelenleg ezen a szakon. Elhelyezkedéssel kapcsolatban én is annyit tudok mondani, hogy egy mesterszakos diplomával megtoldva jelentősen javulnak az esélyeid.
2013. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
Corvinus? ELTE? BME? Pff.... PANNON!!!!!!
2013. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Pannon? KJF? ZSKF? Pfff... Harvard!
2013. jan. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Azért egy Pannont nem tennék egy szintre egy KJF vagy ZSKF szintű hellyel...
2013. jan. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy Pannont nem tennék egy szintre egy Corvinussal és BGF-el.
2013. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Előző vagyok. Egyetértek, mert a Pannont a Corvinus fölé pozícionálnám. Tudod, a nagy jó hír mögött nem sok minden van. [link]
2013. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!