Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti szoktatok puskázni? Elsősor...

Ti szoktatok puskázni? Elsősorban egyetemisták/fősulisok, vagy volt egyetemisták/fősulisok véleménye érdekel.

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
En Londonban jartam egyetemre es ha ott puskazason kapnak akkor 5evre eltiltanak a felsooktatastol, ugyhogy en nem probalkoztam vele. Nem is nagyon volt ra szukseg mondjuk.
2012. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
alapvetően nem a puskázásról szól a fősulis/egyetemista élet, az ember azért megy felső oktatásba tanulni, mert az érdekli, azt szeretné elsajátítani. Ennek ellenére vannak olyan tárgyak, amiken hébe-hóba muszájnak érzi az ember. Én mérnökit végeztem, a közgázos tárgyak hidegen hagytak... :D De a többit 4-5re tanultam meg mindig. :)
2012. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Orvosin elég sok tesztlap elején alá kell írni hogy ha puskázáson kapnak akkor pá-pá egyetem. Ez nem középsuli hogy valahogy átmegyek, itt ténylegesen kell tudni a dolgokat, mert egész életedben ezt fogod használni.

(persze vannak olyan tárgyak amit még a tanár sem vesz komolyan, de ezeknek nincs jelentőségük)

2012. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Középsuliban nem nagyon puskáztam, továbbképzésen viszont majdhogynem végig, most egyetemen viszont eddig egyszer sem, és nem is tervezem. Hiába vagyunk a nagy előadóban több százan, van benn legalább 4-5 ember, akik folyamatosan járkálnak és simán kiszúrnak. Az meg elég égés annyi ember előtt. De a kicsi termekben is kiszúrnak amúgy.


Én olyan szakra jöttem, ami nagyon érdekel, úgyhogy még a nehezebb tárgyakat is szívesen tanulom be.

2012. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat. ma írtam az első ZH-mat és olyan fura érzés volt, hogy tökre megvetettem azokat, akik puskáztak, pedig gimiben lelkifurdalás nélkül csináltam néhány tárgyból.
2012. nov. 5. 16:08
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell álszenteskedni, én pl. BME-s vagyok, itt a 90% puskázik, de ettől még értjük a dolgokat, csak a szívatásnak is van határa.
2012. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szabadon választható meg ilyen tölteléktárgyakból szoktam puskázni, mert általában arra már nem marad időm meg energiám, hogy felkészüljek, meg igazából azt nem is veszik annyira komolyan, úgyhogy ott szoktam. viszont kötelező tantárgyaknál nem is lehet, annyira szigorúan nézik, pedig azért profi vagyok puskázás terén, de ott ha akarnék sem lehetne puskázni
2012. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az "értelmiségiképző" általános tárgyakon puskázgattam, mint jog, közgazdaságtan, de valamin lehetetlen lett volna.

Egyrészt ugye ha rajtakapnak repülök - és komolyan gondolták, előadóban fenti erkélyeken sasoló emberek - másrészt valamiből nem lehet. Egyes matekos tárgyakon nem volt mit - ha nem értem hiába írom le a képletet, vagy hasonló példát, akkor sem tudom rendesen megoldani. Főleg mivel imádtak szívatni és összetett példákat adni.

Esszéken pedig nem volt értelme. Volt olyan tárgy, amire szabadon azt vittél be amit akartál, valaki a fél könyvtárat bevitte - de attól, hogy a fél szakirodalmat bemásolja és magától nem talál ki semmit, bukik.

2012. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kémiás vagyok, számolás zh-kon néha. szinte mindig írok puskát, de csak nagyon ritkán használom.
2012. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én érettségin puskáztam szóbelin. Mivel matek helyett csináltam meg egy olyan tantárgyat ami abszolút nem érdekel meg nem is kötelező érettségi tantárgy, de muszály volt meglennie az 5-nek kipusáztam. Nem lehetetlen egyébként, persez azért kell némi tudás, de csak jó kézügyességnek kell lenni ahhoz hogy valaki nem bukjon le. Egyetemre én pont ezért nem megyek, inkább tanulok egy szakmát ami ÉRDEKEL és puskázás mentesen levizsgázok.:D
2012. nov. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!