Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemistak, ti ebben a...

Egyetemistak, ti ebben a szemeszterben tanultatok mar?

Figyelt kérdés
Nekem ez mar a masodik hetem es meg el se olvastam semmit. Jo tanulo vagyok, de most nehezen szanom ra magam, gyotor a lelkiismeret. A sulim olyan kozepesen nehez, konnyunek semmikepp nem mondhato. Kemia, fizika, anatomia dogivel van, es iden lesz 2 szigorlatom is. Tulspilazom a dolgot, vagy tenyleg lusta dog vagyok? Ti hogy veszitek ra magatokat a tanulasra, mikor meg nincs elorelathatolag zh, vizsga, de tudjatok, hogy a vizsgaidoszak nagyon! huzos lesz?
2012. szept. 12. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Hát... Nekem ezek szerint egyszerű dolgom van, mert péntekre le kell adnom 3 házit, ezenfelül holnap és holnap után is kis ZH-t írok. 5 vizsgám és egy szigorlatom lesz.


A mai napig nem sikerült rávennem magam, hogy elkezdjek tanulni, de ma délután elkezdtem.

2012. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy eddig nalunk is sok zh volt, de iden sajna nem. Igy ellustulok es vizsgaidoszakban kapok majd eszbe. 8 vizsga es 2 szigo, 1 nyelvvizsga....na jo, megyek tanulni. :D
2012. szept. 12. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Én levelezőn vagyok, és csak holnapután kezdődik. :D
2012. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem:D Sőt, még a könyveim jó része sincsen meg.

De nem aggódom túlzottan, a három év alatt már kitapasztaltam, hogy milyen gyorsan tanulok, mihez mennyi idő kell.

Felírtam szépen, hogy mikor lesznek számonkérések, addigra meg fogom tanulni. Mindig is így csináltam:) Nehezen szántam rá magam a dolgokra, de a végén, mikor már muszáj volt, mindig összeszedtem magam és nekiültem.

2012. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most is a statika fölött görnyedek (BME-s vagyok)... :S Szerdán ZH, közben írogatom a hidrológia házit is, szóval már belevetettem magam.
2012. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyelvi szakos vagyok, már volt zh-m, jövő héten is lesz egy.. Ráadásul nekem nem elég vizsgaidőszak előtt magolni, úgyhogy próbálok lépést tartani az előadásokkal, de nem nagyon sikerül. Ja és folyamatosan adnak házikat is (?!)
2012. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!