Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kell kreditpontokat...

Hogyan kell kreditpontokat számolni?

Figyelt kérdés

Elsőéves vagyok, de még nem igazán értem, hogy pontosan hogyan is kell számolni a pontokat.


Ugyebár van 8 tantárgyam 2,3,3,3,3,4,4,6 kreditpontokkal és minimum 30 kreditpont kell, hogy sikeres legyen a félévem, ha jól tudom.


De arra lennék kíváncsi, hogy mikor és mennyi pontot kapok? Hány tárgyból bukhatnék? Leginkább a 4 és 6 kredites tárgyakra hajtok, de persze nem lébecolom el a 2-3 pontosokat sem..


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2012. nov. 5. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
tudtommal egy évre kell a 30 kredit nem egy félévre.
2012. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mégis hogyan kellene számolni, már elnézést? Természetesen nem mértani közepet kell számolni, hanem, bármilyen meglepő, össze kell adni őket. Amiből buksz, azért nem kapsz kreditet a végén. Ennyi. Ha jól számolom, neked 28 kredited van. Az nincs 30, de kizártnak tartom, hogy tényleg minimum 30-at várnának el minden félévben egy sikeres félévhez. Valószínűleg valamit félreolvastál, vagy jó gólyához méltóan valamilyen közszájon forgó hülyeséget hallottál.
2012. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!