Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a menete a gimibe való...

Mi a menete a gimibe való felvételinek? Részletek lent

Figyelt kérdés
Anyuék nem tudnak róla és még nem volt róla szülői, de engem érdekel! Pls ha vki tud segísen minél több infó annál jobb! Köszi
2012. nov. 5. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
én még a 2000-es évtizedben fölvételiztem, akkoriban ki kellett tölteni egy nyomtatványt, amin felsoroltatott az összes megjelölt iskola és adata (valamint természetesen a jelentkezési sorrend), illetve külön kellett küldeni minden iskolába egyet. Miután ezek regisztráltattak, jöhetett a fölvételi, aztán a döntés (pontos dátuma nem rémlik)
2012. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha több suliba is beadtad akk hol írtad a felvételit? Mer azt olvastam h ahova akarsz felvételizni ott írod meg.... És ott javítják ki de ha több helyre akarsz akk mi van?
2012. nov. 6. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem minden iskolában kötelező a központi felvételi, van ahova elég a tanulmányi átlagod. Azonban ha olyat választasz, ahova követelmény a felvételihez, akkor valamelyik gimnáziumban jelentkezel. Ez egy tévhit, hogy ott kell írnod ahova menni akarsz, de esetleg jó ha szétnézel a suliban stb. Ezután leírod az iskolákat sorrendben ahova menni akarsz és majd április körül kapsz egy levelet, hogy bekerültél-e.
2012. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösziiiii
2012. nov. 6. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!