Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segítséget kérnék a továbbtanu...

Segítséget kérnék a továbbtanulásban. Hogy döntsek?

Figyelt kérdés

8.os vagyok, szóval nemsokára továbbtanulok.. Régóta az az álmom, hogy szakács leszek.. Erre találtam a GUNDEL KÁROLYt. De nem tetszett, annyira ahogy elképzeltem.. Az iskola nagy és jól felszerelt.. De nem tudom elképzeli magam ott...

A barátnőim az Erzsébetkirálynéba mennek, és ma voltam iskolátlátogatni. Ez a suli nagyon tetszett. Nagy az iskola és nagyon jól felszerelt.

Most nem tudok dönteni, hogy melyiket válasszam.. esetleg van tippetek, hogy hogy döntsem el?



2012. nov. 6. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogy szakács szeretnél lenni-e, vagy nem. Ha igen, mi kell ahhoz, érdemes-e csak azért dönteni egy iskola mellett, mert ott vannak a barátnők.

Fogalmam sincs, milyen iskola az "Erzsbetkirályné", így arról nem tudok véleményt mondani.

2012. nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt az iskolát válaszd, ami a legjobb képzést nyújtja. Hosszútávon ugyanis ez számít. Nézzetek utána, hogy az egyes iskolákban végzettek milyen karriert futottak be, illetve hogy milyen arányban nyernek pl felsőoktatásba felvételt. Ezek alapján dönts, mert hosszútávon ez éri meg.
2012. nov. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hogyha az iskolát nézem.. akkor nem tudok tönteni..

Hogyha a szakmát, akkor se, mert igaz, hogy szerettem volna szakács lenni, de valahogy megváltozott a véleményem.. Az erzsébetkirályné fordász és kozmetikai.. azt is szívesen csinálnám.

A gundelbe nem tudom elképzelni magam, de az erzsébet királyné most nagyon megtetszett, csak a felszerelések drágák, amiket majd meg kell venni :/

2012. nov. 6. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!