Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok ilyen iskolákat Mo. -on?

Tudtok ilyen iskolákat Mo. -on?

Figyelt kérdés

Valami olyan iskola kéne, aminek van kolesza,8.után lehetne menni,és még erős is...nem szakiskolára gondolok.:)

Válaszokat előre is köszönöm!



2012. nov. 9. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Apáczai Csere János ELTE Gyakorlógimnázium és Kollégium
2012. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első beelőzött, én is azt mondtam volna.
2012. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,mindenképpen utánanézek:)esetleg(ez később jutott eszembe,elfelejtettem leírni a leírásba)2 tannyelvű gimnáziumok is jöhetnek.Német-Magyar kéne:)
2012. nov. 9. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
borzasztóan meg fogod bánni
2012. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kifejtenéd hogy miért?érdekel mindennemű vélemény....nagy terveim vannak ,fontos hova megyek.:)
2012. nov. 9. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Arra én is kíváncsi lennék hogy az Apáczaival miért bánná meg az ember.

Mert az ország egyik ha nem a legjobb középsulija?

Mert az érettségi szinte vicc a 4 év után?

Mert az emberek 90%-át oda veszik fel ahova akart menni (ELTE, BME, SOTE...)?

Mert a suliban van a koli így nem kell utazgatni reggelente?

Mert, ellentétben a közhittel, nem olyanok az emberek hogy 0-24 órán át tanulnak hanem van diákélet?

Érdekes, én nem bántam meg, az egyetem első éve alatt nagyon nem izgultam, ugyanis az ott megszerzett tudással könnyen átmentem az egyetemi vizsgákon (SE GyTK).

2012. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Siófok a Perczel Mór Gimnázium nagyon jó németből. Van kéttannyelvű és emelt német tagozata is. :) A városban van kollégium is, ahova sok Perczeles jár.

A DLSB ugyan angol kéttannyelvű, de a német is nagyon erős, németből a fél osztályoknak középfokúja, a másik felének felsőfokúja van, angolból meg pláne. A kollégium egyben van a gimnáziummal.

Asszem a budapesti Karinthynak is van német és angol kéttan része is, de a kollégiumról sajnos semmit sem tudok. :/

Kossuth Lajos Gimnáziumról (BP) is sok mindent hallottam, hogy olyan nyelvvizsgát szerezhetnek a tanulók, (DSD), amit a világ minden táján elismernek.

2012. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!