Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kéne egy kis segítség! Rendőr...

Kéne egy kis segítség! Rendőr szeretnék lenni, de nem közrendőr hanem nyomozó esetleg kommandós. Milyen iskolákat tudtok ajánlani Pest és Fejér megye közelébe Ált. Isk. Után?

Figyelt kérdés

Megnéztem az Ady ligetit, de az 18 év felett van.

Amúgy Rendőrtiszti Főiskolára szeretnék menni szakközép után.Segítsetek!!!


2010. máj. 23. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
KOmmandós fogalmam sincs. Nyomozó viszont csak a rendőrtiszti fősuli után lehetsz, akár tetszik akár nem.
2010. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menjél gimnáziumba, aztán onnan a Rendőrtisztire.
2010. máj. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Végezz el bármilyen középiskolát, leérettségizel, utána jöhet a Rendőrtiszti Főiskola. Ha van diplomád, akkor mehetsz nyomozónak.

A kommandósoknál ms a helyzet, ott rendkivűl jó fizikummal kell rendelkezned, tökéletes látás, hallás, stresszhelyzet kezelése, szellemi épség, na és persze magas szinten kell űznöd egy kűzdősportot.

2010. máj. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Budapesten a Kerepesi-Hungária krt sarkán van a készenléti rendőrség.Annak az épületében pedig a szakközépiskolájuk.Szóval végezd el azt, azzal közrendőr leszel, aztán érettségi után a rendőrtiszti.

2010. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Békés megyében lakom, de nálunk, van rendészeti osztály egy-egy középiskolában, meg van rendészeti szakközép is, de egyik sem jó.

Én most végeztem a nyolcadikat, én is a rendőrtisztire akarok majd menni.

Szerintem keress egy erős gimnáziumot, akár kéttannyelvűt, vagy olyat, ami ad nyelvvizsgát, mert később az is óriási segítség lesz.

Szóval keress egy jó középsulit,tanulj sokat töriből, legyél szorgalmas a tesiórákon.. Esetleg ha kommandós akarsz lenni, járj kicsit valamilyen önvédelmi sportra, csakhogy ismerd meg kicsit.

Remélem tudtam segíteni:) 14/L

2010. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!