Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kezdő pedagógus vagyok,...

Kezdő pedagógus vagyok, hogyan kezeljem idősebb kolléganőm rigolyáit, felettem való teljes uralkodását?

Figyelt kérdés
Nagyon ő akar irányítani, kis hülyeként kezel, minden munkám ellenőrzi. mintha még diák lennék, pedig melótársak vagyunk!!!
2012. nov. 13. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hol lehet jelentkezni arra a tanfolyamra, ahol azt az útálatos viselkedést tanítják, amit ő csinál veled szemben? Szívesen megtanulnád te is.

Ha rákérdez, hogy miről beszél, hát sorold el neki!

2012. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* beszélsz
2012. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy olyan rossz, ha eleinte "melletted van" valaki és figyelmeztet ha ezt azt elrontottál.


Ha nagyon zavar, akkor kérd meg, hogy ne ellenőrizgessen folyamatosan, mert ettől nem érzed magadat komfortosan. Meg lehet ezt normálisan is beszélni.

2012. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínű Ő is úgy van Veled, mint velem az én kolléganőm. Gyermekként kezel, és igyekszik nevelni. Csak azt elfelejti, hogy azt már megtették a szüleim és bárhogy is sikerült, de felnőttem és a fiatal korom ellenére a munkahelyen nem anyapótlékra, hanem egyenrangú munkatársra van szükségem.

Nem hiszem, hogy rossz szándék, de valóban nem komfortos, ha valaki azt is megmondja, hogy mit tárolj a saját szekrényedben pl.

2012. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a szakja

mint neked?

2013. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az mondjuk nem olyan "kellemes"

mikor valakinek teljesen más szakja van

(pl. mit tudom én földrajz) és meg akarja

nekem mondani,hogy hogy tanítsak magyart v.nyelvet

2013. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fenti eset hol zajlott?

Általánosban v. középsuli

2013. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!