Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek volt már "underclass"...

Nektek volt már "underclass" tanárotok?

Figyelt kérdés
Aki pl nem polgári származású volt, hanem szegényebb családból jött esetleg faluról került fel a nagyvárosba és ez meg is látszott rajta meg a beszédén is, szal értitek...

2012. okt. 9. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Uhh ez nagyon lekicsinylő. :S


De egyébként igen, jó egy pár.

2012. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jah és azt is irjátok oda h mien tárgyat tanított :D

( pl tesi órán kapálás hi-hi )

2012. okt. 9. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a beképzelt, magát felsőbbrendűnek tartó, amúgy írásképtelen embereket sokkal kevesebbre tartom. A 21. században, egy köztársaságban már nincs olyan, aki ne polgári származású lenne. A stílusodból ítélve olyan 12 év körüli lány lehetsz. Rád férne heti kétszer 1 óra kapálás.
2012. okt. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a kulcsszavakból is kiderül:ez egy bunkóság.

Hülyeséget kérdeztél amúgy,mert aki faluról jött,manapság az se sokkal másabb mint egy városi akárkicsoda.

Amúgy tudtommal nem volt ilyen tanárom,vagy ha volt is,nem látszott rajta.

2012. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy 15-nél nem vagy idősebb...

Főiskolára járok, ahol a hallgatók között rengeteg vidéki van, és sokkal kedvesebbek, közvetlenebbek, mint egy egyes pesti parasztok (mint pl. a "kedves" kérdező), és én is pesti vagyok. Egyszerűen el tudok szörnyedni, az ilyen kis férgeken, mint te, akik felsőbbrendűnek képzelik magukat, mert anyuci és apuci mindent a segge alá tol, valamint lenéz mindenkit, aki nem olyan mint ő...

2012. okt. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt 1-2 kivételével mind az, ugyanis egy kisváros középiskolájába járok, általánosba is ide jártam, de le merném fogadni, hogy sokkal többet tudok, mint te. Ha nem is iskolai tudásról beszélünk, de én nem vagyok olyan idióta öntelt beképzelt p.csa, aki azért lenéz valakit, mert 20 km-rel arrébb született, mint ő.
2012. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a földszinten is vannak tantermek, és mi az 1. emeleten vagyunk, így igen, van underclass(room) tanárunk. Te tényleg ennyire hülye vagy?
2012. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy valaki falusi származású vagy szegényebb rétegből lett értelmiségi attól még nem underclass rétegbe tartozik az illető.egyébként is akik falusi iskolába tanítanak az mid társadalomtól leszakadt egyén???
2012. okt. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!