Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mely gimnáziumokban tanulhatóa...

Mely gimnáziumokban tanulhatóak emelt óraszámban a humán tárgyak Budapesten?

Figyelt kérdés
Elsősorban a történelem érdekel. Az is jó, ha általános tantervű, de erősek a humán tárgyak. Ezekbe az iskolákba felvesznek, ha van néhány jó versenyeredményem, kitűnő vagyok, az írásbeli felvételin magyarból 45, matekból 30 pontot érek el? Köszönöm a válaszokat :)

2012. nov. 13. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Veres Pálné Gimi....:))
2012. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kőbányai Szent Lászlóban (egyelőre még) lehet. Egy barátom jár oda , van emelt szintű töri és magyar fakt is. Csak jót hallottam róla, nem az a ,,veresenyistálló" szellemű suli, jó a hangulat és vannak külföldi kapcsolatai is. De azért még nézz utána, mert éppen most akarja a helyi önkormányzat megszüntetni a képzések nagy részét...
2012. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Berzsenyi Dánielben van humán tagozat

Teleki Blankában töri

József Attilában humán

Én ezekre a helyekre felvételiztem tavaly hasonló érdeklődéssel, kicsit rosszabb átlaggal, kicsit jobb írásbelivel. A József Attila viszont nekem nem volt szimpatikus, a Teleki tetszett, de csak egyszer jártam ott, berzsenyis vagyok, és azt nagyon tudom ajánlani :)

2012. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a berzsenyi tetszik :D szerinted oda felvennének? :D
2012. nov. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!