Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A dunakeszi Radnóti, Babits...

A dunakeszi Radnóti, Babits Káposztáson és a Berzsenyi D. gimi érdekel? Fizika, bioszó, kémia, matek a kedvenceim sorrendje. Hol lehet mind a négyből jó alapokat szerezni? Milyen szigorúan veszik a késést?

Figyelt kérdés
Milyenek a tesi tanárok hol nem figurázzák ki az embert?

2012. nov. 14. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Babitsban 9ikben nincs biosz,de van emelt matekos osztály.

1-2-3 perc késéseket (óráról) nem írnak be de többet már igen.

Tesitanárok jófejek :D a lányok röpiznek a fiuk fociznak,kosaraznak,kéziznek :)

2012. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt a Berzsenyiben, ha elkésel, az iskolatitkárhoz kell bemenni, aki ír egy cédulát, amin feltünteti, hogy mennyit késtél melyik óráról, és az órákra csak ezzel lehet bemenni. Asszem 3 késésért adnak egy igazolatlan órát, és, akinek sok ilyen összegyűlik, az nem vehet részt iskolai programokban, amikből elég sok van, meg rossz magatartásjegyet kap.

A tesitanárok jófejek, bár van, akihez be se szoktak járni, mert úgyse írja be, meg van szigorúbb is (őt általában a lányok kapják, de ő is jófej, csak szigorú), de szerintem nagyon rendesek, kifigurázni nem fognak, csak akkor, ha szándékosan nem csinálod, amit mondanak.

Ugye, itt van a 4 osztályos fizika/biokémia tagozat, gondolom ez érdekelne, bár én nem arra járok, de asszem ők emelt óraszámban tanulják a matekot a fizika/biosz+kémia mellett, a honlapon (berzsenyi pont hu) kint van az órarend, azt megnézegetheted (a "b" osztályt keresd), viszont ketté van osztva az osztály fizikára, meg a biokémiára, szóval, ha a fizikát választod, akkor nem biztos, hogy végig fogsz mondjuk kémiát vagy bioszt is tanulni, úgy, hogy mindből felkészítsenek az érettségire, bár választhatsz mindenféle fakultációt 11-12. osztályban, bár asszem kémiára nem jelentkeztek elegen, amikor nekem kellett választani, szóval az nem indult, de gondolom nem akarsz mind a 4 tárgyból érettségizni, szóval, amelyik tárgyat kiválasztod, abból biztosan felkészítenek az emelt szintű érettségire :P

A fizikatanárok, akik engem tanítottak, mind jófejek voltak, a biosztanárok is, bár ők nem túl szigorúak, és asszem csak 2 kémiatanár van, aki engem tanított, ő nagyon kedves, és jól tanít, élveztem az óráit, habár a kémiát nem szerettem, szóval, ha tanulsz rendesen, akkor biztos jó alapokat fogsz szerezni. :D

2012. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!