Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit kell vinni egy előadásra?...

Mit kell vinni egy előadásra? És hogyan zajlik egy előadás?

Figyelt kérdés
Laptop, füzetek? Inni, enni lehet? Bocsánat ha hülyének néztek...és köszönöm a segítséget
2009. aug. 14. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Vigyél valamit amibe tudsz jegyzetelni...füzet, toll.

Az ivás, evés tanártól függ, nálunk volt aki engedte hogy igyunk, volt aki nem.Az evést senki sem engedte.(óvodapedagógus szakra jártam)

Amúgy ne görcsölj rajta, meglátod mi lesz, lehet hogy kis idő múlva, bizonyos előadásokra be se mész vagy csak sodokut, vagy zenelejátszót viszel:)

2009. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem előfordult, hogy az óra elején voltam kénytelen befejezni a reggelimet vagy egyéb kajálást, mert nem értem elég hamar át a terembe, de nem szóltak érte, még csak csúnyán sem néztek

Amúgy lehet laptotpot is bevinni, legalábbis nálunk (ELTE biosz) De én is inkább a füzet+toll kombót javaslom, hacsak nem tudsz extra gyorsan írni a laptopon

2009. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Füzet meg toll, de ha elfogadsz egy jó tanácsot, akkor nem füzet, hanem A 4-s lapok. Mert lehet, hogy egy egytémához, tanulás közben odteszed a saját jegyzeteidet, vagy pl a tanár tér vissza egy korábbi témához, és akkor nem fecniken hánykolódik a jegyzeted, hanem berakod a helyére. Óra végén kilyukasztod, és lefűzöd. Nekünk az egyik prof javasolta ezt a metódust, még ő találta ki diákkorában, nekem nagyon bevált. Nálunk inni lehtett, bár az alkotmányjog prof kikérte magának :S az egyik csop társamat cseszte le, hogy miért iszik, csak a lánynak meg percre pontosan kellett bevenni a szívgyógyszerét.

Ja, és járj be előadásra, az fontos. Nagyon sok fontos infót jobb ha nem másodkézből tudsz meg. Hová fogsz járni egyébként?

2009. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és nem laptop, nem hiszem hogy tudsz annyira gyorsan gépelni...
2009. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előadásra füzetet, íróeszközt, és ha szükség van, akkor könyvet(tanár dönti el, h kell-e vagy sem)- is vigyél:) Az evés, ivás nem tanácsos, hiszen vannak olyan tanárok, akik gyorsan, és sok anyagot szeretnének leadni az 1,5 óra alatt!! Az előadás úgy zajlik fősulin/egyetemen, h arra nem kötelező bejárni, de vannak olyan tanárok, akik katalógust tartanak előadáson, és 3 hiányzás után nem mehetsz vizsgázni a tárgyából:S De nem vészes dolog az előadásra járogatás:) Én már másodéves leszek NYF-GTFK andragógia szakon(személyügyi szervező szakirányt választva:)) A kérdésedből ítélve Te most leszel elsőéves vmelyik fősulin/egyetemen!!!

Sok sikert, és ne félj, nem lesz semmi baj!!!:):D

2009. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!