Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyek a legjobb egyetemek,...

Melyek a legjobb egyetemek, főiskolák?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

most név szerint?

amúgy nincs olyan sok ha bele gondolsz, ugye bp-en a 4 ismert és vidéken meg összesen szintén talán négy de inkább három


aztán sajnos emellett van egy vagon kamuegyteem, ahova még könyörögnek is, hogy jelentkezz, de sajnos akreditálták őket, szóval jogszabályilag ugyanaz, aztáén a különbséget mindenki tudja mondjuk egy ELTE vagy egy Pázmány jogi diploma esetében ...és stb stb stb

2009. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, hol megfelelő színvonalon tanítják AZT, AMI ÉRDEKEL!
2009. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
azért ez vitatható h csak ennyi jó egyetem van....csak budapesten itt a SOTE az összes ELTE kar,BME,BGF,Corvinus...és ez csak ami épp eszembe jutott...vidéken pedid ott vannak a tudományegyetemek...debreceni,szegedi,pécsi.....stb...
2009. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

IBS


B

2009. aug. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
BCE
2010. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Miskolci Egyetem!!!
2010. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hogy melyik a legjobb egyetem, azt nehéz megmondani, de azt könnyű, hogy melyik a legrosszabb: a Károli Gáspár Református Egyetem. Állandóan van valami botrány körülötte. A tegnapi Népszabadság az ösztöndíjcsalásokról ír, a januári 168 óra egy csalással szerzett professzori címről, a tavaly szeptemberi hvg a PhD-csalásokról, a 2009 decemberi 168 óra különféle törvénytelenségekről. De van egy blog, amelyik az egyetemekkel részletesen foglalkozik, többel is (ELTE, SZTE, Pázmány stb.): [link] Én innen szoktam tájékozódni.
2011. aug. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
SZTE ELTE
2011. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ElTE és a SZTE
2011. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!