Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyek a legjobb...

Szerintetek melyek a legjobb egyetemek/főiskolák a kommunikáció és média szakra?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy pl.az ELTE egyetem,a többi főiskola BKF,BGF,melyik iskolán érdemes tanulni ezt a szakot,ahol az ember komolyan tanul is valamit.
2009. aug. 27. 00:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

egyetemen, és nem főiskolán.

azaz bce, elte, bme.

2009. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Leginkább az ÉLET Tudományegyetemen. Ha nem akarsz pályaelhagyó, átképzett, diplomás munkanélküli lenni, akkor most azonnal verd ki a fejedből a kommot!
2009. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Ne pazarold az idődet ilyen büfészakokra, a kommosokkal sehol sem állnak szóba, semmibe veszik őket. vannak kommos ismerőseim, de mellette mindnek van másik, értelmes szakja, ők maguk is felvállalják, hogy a kommot csak hobbiból végzik.
2009. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
40%
Eötvös, Szegedi tudományegyetem, és a Pécsi tudományegyetem. Amúgy meg ha van választásod, ne válaszd ezt a szakot.
2009. aug. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De ha a média érdekel,akkor csak a kommunkiáció és média szakot kellene választanom,vagy nem?
2009. aug. 27. 01:04
 6/13 anonim válasza:
Ha jól tudom, igen, de ehez nem értek, de azt a 3 nevet a tavalyi felsőoktatási rangsorból(by heti válasz) szedtem, tehát elég megbízhatóak. De túl sok a jelentkező, és túl kevés munkáltatót érdekel ez a diploma
2009. aug. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!


ELTE vagy BCE, de abban igazuk van a többieknek, hogy nem érdemes erre a szakra menni sajnos. Ugyanakkor médiához én is legfeljebb hasonló "büfészakokat" tudok ajánlani: ELTE-BTK-n a szabad bölcsészeten lehet szakosodni filmelmélet-filmtörténetre, magyar szakon újságszerkesztésre. Mit értesz pontosan média alatt? Mi szeretnél lenni?

2009. aug. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
reklám(akár r.grafika is),marketing,médiamenedzsment főleg ilyen terveim vannak.
2009. aug. 27. 12:40
 9/13 A kérdező kommentje:
ja és hogy mi szeretnék lenni:v.milyen szakember a reklámszakmában,gondolom,hogy lehet később szakosodni,nem?
2009. aug. 27. 12:42
 10/13 anonim válasza:
Én BKF(Budapesti kommunikációs és Üzleti főiskola) ajánlanám. Itt kimondottan kommunikációt tanulsz plusza szakosodásnál nem gazdaságis hanem ott is kommunikációs szakok közül tudsz választani. Hátránya hogy pénzes suli és sokba kerül :(
2009. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!