Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Városmajori...

Mit gondoltok a Városmajori gimnáziumról? Mint erősségileg mint oktatásilag? De jöhetnek az oda járó diákok véleményei is. :-)

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 19:10
 1/3 anonim válasza:
Én azt hallottam h sznobok járnak oda, de szntem igazán jó gimnázium lehet. Elvileg oktatásban elég kemény.
2012. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy elég elit iskola, és nagyon kemény. Viszont nagyon jók a tanárok, de nagyon kell tanulni, és elég kevés szabadidőd lehet mellette. Viszont garantáltan jól fogsz érettségizni, és válogathatsz az egyetemek között. (Nekem egy barátnőm jár oda)
2012. nov. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is oda jár egy barátnőm.

Azok alapján, amiket hallottam róla, jó giminek tűnik, mármint oktatásilag, és ahogy azt az előttem válaszoló is írta, tuti le tudsz érettségizni. Amúgy a gimnáziumok ragsorában a 9.

Másfél éve jár oda a barátnőm, előtte (mielőtt odament tanulni) osztálytársak, egyben legjobb barátnők voltunk. Csomó jót mondott az iskoláról, ő nagyon szereti, és szerinte a programok is nagyon jók. Ő szeret oda járni.

Viszont, ahogy azt az előző bekezdésben is írtam, legjobb barátnők VOLTUNK. Azóta, mióta kettéváltak útjaink, alig beszélünk egymással, sőt, totál lenéz, gondolom, mert én még mindig egy falusi általánosba járok... Vagy nem tudom miért, de azóta nagyon fenn hordja az orrát. "Kicsit" beképzelt lett.

Ami a szabadidejét illeti, sok sportra jár, de emellett is van bőven ideje. Mondjuk, hozzá tartozik, hogy jó feje van.

Én nem próbállak lebeszélni róla (már ha oda akarsz jelentkezni), és nem is azt mondom, hogy mindenki ilyen abban az iskolában, de ha ő ott jól érzi magát, akkor gondolom hasonló a társaság... És nem is azt mondom, hogy mindenki ilyenné válik.

Tényleg nem akarlak befolyásolni. Inkább vond le magadnak ebből a megfelelő következtetést.

Remélem, segítettem!

2012. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!