Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek most mit gondolhat...

Szerintetek most mit gondolhat rólam a tanárom?

Figyelt kérdés

Az az igaszság hogy egy tantárgyból kaptam egy nagyon rossz jegyet,egy egyest.

És a múltkor kérdezett is valamit,de nem tudtam a választ.

Szerintem most hülyének néz,habár nemrég pozitív véleménnyel volt rólam(de ez nyilván nem befolyásolja a jegyem) és más vélemények szerint nagyon szeret engem.


Igazából én nagyon szeretem és nem is akarok előtte hülyének tűnni.Ezért gondoltam hogy egyik szünetben megkérdezem tőle hogy javíthatok-e,vagy mit tegyek hogy kijavítsam.Hogy lássa hogy nagyon akarom.


Szerintetek mit gondol rólam?

Nyilván ha egyest írok az nem vet rám jó fényt,de emberileg meg szeret,ezesetben hogy fogadná ha megkeresném?


Bocsi ha hülyeséget kérdezek,remélem érhetően írtam.Igazából magam se tudom megkeressem-e ,pedig nagyon megbántam hogy elcsesztem a jegyem.


2012. nov. 17. 20:49
 1/2 anonim válasza:

Most miért lenne furcsa ha megkérdeznéd hogyan javíthatsz?

Menj azt kérdezd meg.Ennek ez a rendje.

Legalább látja rajta hogy javítani szeretnél,és nem tojod le a rossz jegyed.

2012. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha tényleg kedvel téged,akkor örülne neki,ha megkeresnéd azzal,hogy javítani szeretnél,mert látná az igyekezetedet és nem az lenne az első gondolata,hogy te egyest kaptál,hanem elgondolkozna rajta,hogy te tényleg kiszeretnéd javítani.
2012. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!