Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a debreceni...

Mi a véleményetek a debreceni Brassai Sámuel Gimnázium és Műszaki Szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés
8. osztályosként /értelemszerűen/ továbbtanulás előtt állok. Már megvan, hogy mely az a két iskola amit elsőként/másodikként jelölök, de ezek nagyon-nagyon kemények /felvételi terén is/ ezért harmadiknak egy olyat szeretnék megjelölni ahova nem számít a központi írásbeli és nincs szóbeli se. Viszont, ha netalántán nem jönne össze az első kettő és a 3. lesz a "nyerő" akkor meg nem akarok olyan iskolába menni, ami tele van sznobokkal, "rossz társaságokkal" szóval értitek... És kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek (persze csak akkor ha van :DD.. :)

2012. nov. 20. 13:01
 1/5 anonim válasza:

NE MENJ A BRASSAIBA. gané suli nagyon, ha valahol van rossz társaság akkor ez az a hely. szépenkérlek ne jelöld be!! inkább jelölj be több jó sulit, akár 6ot, 8at is meg lehet jelölni. csak bátran!

14/l

2012. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne menj oda szerintem se!

Amúgy miket akarsz még bejelölni?

2012. nov. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) A TÁG tuti, egyébként a Refi/Fazekas és Ady között őrlődök még... :( :)
2012. nov. 22. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:
A brassait debrecenbe csak köcsög klánnak hívják :D
2012. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 petfol válasza:

Én oda jártam középiskolába. Rendkivül gyenge volt, pár rosszindulatú, korlátolt tanárral. Volt köztük azonban jópár rendes is, ez hozzátartozik az igazsághoz. A suli viszont gyenge, és még a jegyeket is lehúzzák. Egykori szakközép, ami a túlélés miatt lett gimnázium.

Én nem küldeném oda a gyerekem.

2012. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!