Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Mátrix Oktatási Központ képzéseiről? Az ökogazda tanfolyamuk érdekelne, de olvastam negatívat az oktatás színvonaláról, és az ügyintézésük sem bizalomgerjesztő.

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Pénzlenyúlás az egész. A bizonyítványod megkapod, mert 'ügyesek', de valós tudás nulla lesz mögötte. Úgy mondanám, hogy veszed a bizid. Menj máshová!
2013. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Soha többé ezek, drágák, és flegma az egész banda..nem a hallagtó pártját fogják, saját érdekük az első
2014. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Egy katasztrófa az a suli. Aki tudja nagy ívben kerülje el.

Okj ápoló képzéssel vannak tapasztalataim. 320 e ft a tanfolyam, ezért kaptam kb. 10 gagyi könyvet... modulonként kb 50 db mindenhonnan összeollózott ppt, word dokumentumot aminek köze nincs a tananyaghoz...meg havi egy 2 órás konzultációt ahol, információt nem nyújtanak, felmerülő kérdésekre nem tudnak válaszolnak, senki nem mond semmit. Pl. a mai napig nem tudom sikerültek-e az eddigi modulzáróim úgy ahogy azt sem, hogy mikor lesz a záróvizsga (pedig elvileg tavasszal!!!) :) A képzési díjon felül a gyakorlat majd' 200e ft ami persze kezdés után kb fél évvel derült ki. A pénzt beszedik ezen felül segítséget nem kapunk, tudást nem ad....

2015. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Csak addig vagy fontos, míg a pénzt kifizeted.
2015. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
44%
Nem tudom aktuális-e még a kérdés, de válaszolok, hátha valaki még talán gondolkozna azon hogy oda jelentkezzen tanulni. Ha lehet inkább mellőzzétek... Igaz, nem a Mátrix Oktatási Központba járok, hanem a Szent Imre Szakképzőbe és ez az iskola is a Mátrix tulajában van, így tudok véleményt nyilvánítani, mert tudom milyen itt az oktatás, stb. Az oktatás nagy 0, az órákon olyat tanítanak, amelyeknek k***ára nincs közük a szakmához. Nagy pénzbehajtó az igazgatónő, az irodai munkások lekezelőek. A tandíj eddig havi 6000 forint volt, ami viszonylag nem sok, bár így is akadtak olyanok, akik még ezt sem tudták befizetni. Meglátszik, hogy megszorult, hiszen a napokban eltalálta, hogy az idei tanévre vonatkozóan legyen 12000 ft, majd jövőre 20000 ft a tandíj.(persze a szinte semmi tudásra) Nem értem hogy gondolhassa azt, hogy akik a 6000-ret nem fizették, azok majd a 2x-esét, vagy több, mint 3x-osát fizetni fogják? Ugyan már. Ezzel csak azt fogja elérni, hogy senki sem fog oda járni, és a közeljövőben csődbe is fog menni. De ezzel csak maga alatt vágja a fát. Nem tudom sajnálni.Szóval ha tényleg bármi szakmát szeretnél, NE A MÁTRIX OKTATÁSI KÖZPONTBAN VÉGEZD EL! Akad jobb iskola is a felnőttoktatásra ahol közvetlenebbek a dolgozók/oktatók és persze olcsóbban is hozzájuthatsz a szakmához amit szeretnél elsajátítani, de ezt verd ki a fejedből! :)
2016. febr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
22%
Én itt végeztem el az Aranykalászos gazdát, a Sportoktatók és a Sportedzőt is. Nem a legolcsóbb, de maximálisan meg voltam velük elégedve. Nekem ők biztosították a legjobb feltételeket, rövid idő alatt, megfelelő elméleti anyagokat kaptam, gyakorlaton a OKJ vizsgára jól felkészítettek, ügyintézés is gyorsan ment. Korábban máshol is tanultam OKJ szakmát, de összehasonlíthatatlanul színvonalasabb volt a Mátrix. Nagyon sokat fejlődtek az utóbbi években :) Én ajánlom
2018. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

És az utolsó kommentről ordít hogy egy mátrixos dolgozó írta! :)


azért ennyire ne nézzétek már hülyének az embert!

2019. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Zoltán7 válasza:
Sziasztok! Láttam sok múlt évi, vagy azelőtt véleményt, és a magam, a párom, illetve néhány haver nevében is beszélhetek. Nekünk nagyon bevált, csak jó véleménnyel vagyunk az iskoláról. Az oktatás színvonalas, a tanárok messzemenően a legjobbak! Nem olcsó, de aki olcsót akar, az általában nem minőséget...Én jószívvel tudom ajánlani őket Mindenkinek!
2022. jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A feleségem és én is több képzést is elvégeztünk itt. Nagyon meg voltunk elégedve, ezért is lettünk "visszatérő vendégek". :)
2022. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A férjem itt tanul náluk és maximálisan meg van elégedve a képzésekkel, az ügyintézéssel is. Mindenki kedves, segítőkész.
2022. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!