Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a szénszünet közepén jár...

Ha a szénszünet közepén jár le a könyvtárból egy könyv határideje, akkor hogy vigyem vissza?

Figyelt kérdés

Most elsősorban az SZTE-sektől kérdezném, hogy mi van akkor, ha a TIK-ből kivett könyvem határideje a szénszünetben jár le, és nem hosszabbítható? A TIK attól nyitva van, hogy szénszünet van? Bár ha nyitva is van, akkor se fogok tudni az ország másik feléből Szegedre lemenni csak azért hogy visszavigyek egy könyvet, mert nem tudnám oda-vissza egy nap alatt megoldani az utat, a koli meg zárva van...

Azért kérdezem, mert szerintem elég sok olyan ember lesz, akinek pont a szénszünetben fog lejárni könyve, és nem fogják tudni visszavinni...



2012. nov. 30. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szünet előtti héten meghosszabbítod, vagy ha nem lehet kifénymásolod ami kell aztán visszaviszed.
2012. dec. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hosszabbíttasd meg a lejárati határidőt. Amúgy kíváncsiságból: melyik kollégiumban laksz?
2012. dec. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem lehet hosszabbítani mert tankönyv, és nagyjából az egész könyv kell, nem fogok annyit lefénymásolni...
2012. dec. 1. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:

üdv SZTE-sek:D

sztem is hosszabbítasd meg:)

2012. dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!