Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tavaly kb hány pontos felvétel...

Tavaly kb hány pontos felvételivel lehetett bekerülni a Nyíregyházi Szent Imre Katolikus Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Én 2 tagozatot szeretnék onnan bejelölni: az egyik a matek informatika, oda 16 embert, a másik az általános, oda pedig 8 embert vesznek fel...most szerintetek elég lenne-e magyarból egy 45 pontos, matekból meg vagy 40 pontos felvételit írni oda? Szín ötös vagyok mindenből, tehát a jegyeimből kapott pontokból a maximálisat viszem oda. Tavaly hány pontos felvételivel lehetett oda bekerülni?

2012. dec. 5. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha nem azt kell nézni, hogy tavaly milyen volt, mert minden évbe más az írásbeli, az is lehet, hogy mindenki alacsony ponttal jutott be tavaly, de most meg ha mindenki jót ír, akkor az nem számít...
2012. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szia, én szentimrés vagyok, szerintem simán bekerülsz!

nekem matek 36, a magyar 47 pontos lett tavaly (kilencedikes vagyok), biosz-kémiás, és nem is voltam színötös, de felvettek! :)

majd írj egy privátot ha ide jössz! :D

amúgy nyíregyi vagy?

2013. febr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elhamarkodottan írtam pontszámot magamtól..26 matek, 35 magyar lett belőle..felhívtuk a sulit, azt mondták, hogy matekból 25-re húzták a ponthatárt, és 20-t írtak ott átlagban, magyarból pedig 30-ra, és annyit írtak ott átlagban..
2013. febr. 6. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!