Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME-KSK járműmérnöki szakára...

A BME-KSK járműmérnöki szakára szeretnék menni (? )

Figyelt kérdés
Ugye nem lesz semmi hátrányom azért, mert lány vagyok?

2012. dec. 5. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, sőt! Mivel kevés a lány, nagyon meg leszel becsülve:) Esetleg egy-két ezeréves, begyöpösödött prof lehet, aki azt gondolja, hogy márpedig nő ne legyen mérnök, de nem ez a jellemző, úgyhogy nyugodtan jelentkezz oda!
2012. dec. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tenyerükön fognak hordozni (ha tanulsz)
2012. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Hát én építős vagyok a BME-n, de a pasim végzős KSK-n (járműgépész), szóval hallottam már pár dolgot a szakról. Nincs sok lány (sőt!), ez tény, max. később logisztikára összesűrűsödnek, de ez sem túl jellemző. Én a Barossban sem nagyon láttam még lányt, aki ott is lakik, de nem tudom, hogy akarsz-e kolis lenni. Egyébként a barátom azt mondta, hogy az a pár lány is, akivel közlek karon összehozta a sors, is inkább fiúnak tűnt... De ha csini csaj vagy, adsz magadra és emellett még okos is vagy (mellesleg elég szívás a KSK), akkor tuti, hogy a fiúk körül fognak rajongani. Pár tanár lehet, hogy másként fog kezelni, mert lány vagy. Nekem még építőn is meggyűlt párszor ezzel a bajom, pedig nálunk kb. 50% a lányok aránya, szóval erre készülj fel, nem tudsz vele mit kezdeni, tanulj és kész, vitázni nem érdemes. Viszont megsúgom, hogy nagyon helyes pasik járnak oda... :D
2012. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én harmadéves vagyok, és csak mondom hogy egyre több a lány...a koliban is sok van, és egyáltalán nem igénytelenek vagy fiúsak (ahogy az utolsó írta). Az 5 félév alatt eddig 2 alkalommal jelentett hátrányt az, hogy lány vagyok(tanár csak lányt piszkált laboron), egyébként meg általában előnyt jelent, a fiatal doktoranduszok szeretik a lányokat,többször is segítettek zh-n, vagy jobban pontozták:)
2013. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!