Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt mar vkivel hasonlo? Hogy...

Volt mar vkivel hasonlo? Hogy tudnam elrendezni?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok. Ez az utolso evem. Eddig kaptam az arvaellatast, de ezt az evemet mar delutani tagozaton jarom kulonbozo okok miatt. Elkuldtem az igazolast de elutasitottak mivel az lett rairva esti kepzesen vagyok. Kaptam ujat de az iskolaban azt mondtak h nem ertik miert nem fogadjak el mert meg kell h kapjam; masnak is igy toltottek ki es megkapta. Akkor nem ertem h en miert nem.. Pedig iszonyat nagy szuksegem lenne ra.
2012. dec. 6. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak akkor jár árvaellátás, ha nappalin tanusz. Ha estit írtak be, az nem nappali, tehát nem jár ellátás.

A kéréds, hogy valójában milyen képzésre jársz hivatalosan.

2012. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hiaba mondtam nekik h estin elutasitanak, eroskodtek h nem utasithatnak el.. Amugy erettsegi.
2012. dec. 7. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!