Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételizik innen valaki...

Felvételizik innen valaki idén/2013-14-re/ a budapesti József Attila Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 19:26
 131/188 anonim ***** válasza:
nekem is angolból légyszi gyors , holnap megyek! :D
2013. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/188 anonim válasza:
Wáááá sziasztok!új vagyok.xd ma voltaaam gyerekeeek ne féljetek tényleeg!!én feleslegesen megtanultam életrajzokat meg mindent...bemész húzol egy lapot,kapsz 15percet átolvasod.majd szólnak hogy foglalj helyet.aztán megkérdezik miről szólt amit olvastál...én Kosztolányi Dezső: A hegymászóbot-ot húztam :) egyszerű volt olvasni kellett,kb.1idegen szót nem tudtam...ezzel elment sok idő de ettől függetlenül könnyű volt.utána kérték hogy meséljek magamról...először hogy honnan jöttem...mi a hobbim és ennyi volt xd ja meg hogy miért a spanyol nyelvet választottam :) amúgy 150/118 pontom van és spanyol NYEKre mennék (+angol kezdő,állt.) REMÈLEM SIKERŰL!!!ja amugy meg azon gondolkoztam,hogy ha 106ponttol hivnak be akkor 106+50=156 azzal be lehet simán jutni(?) ezen csak gondolkozom nem biztos :) ¡Adios!
2013. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/188 anonim ***** válasza:
Úristen nagyon nagyon köszönöm a hosszú választ, már azt hittem senki nem fog válaszolni. :) Akkor nem kell verset mondani se, ugye? Azért remélem valaki még fog írni az angolról, mert én abból megyek :( egyébként szerintetek mennyit kell dumálni?
2013. febr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/188 anonim válasza:
Ááá én is pénteken megyek!:) Milyen sokan vagyunk:D Angoltól parázok nagyon:S Ismerőseim akik már voltak, azt mondták, hogy húzni kell egy témát és arról kell beszélni amennyit csak tudsz, aztán meg kérdezgetnek mindenfélét.:) Röviden ennyi. Ha valaki akar írhat nekem!:) Jankaa
2013. febr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/188 anonim válasza:
Az előző vagyok (Jankaa), aki szintén pénteken megy, ha gondolja, írhat!:)
2013. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/188 anonim ***** válasza:
Én ma megyek angolból szóbelizni, ha gondoljátok leírom majd részletesen, hogy mi volt :D amúgy húzunk egy témát és felkészülési időt kapunk vagy egyből kell beszélni? :D
2013. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/188 anonim ***** válasza:
Én is ma megyek, ezért vártam, hogy valaki leírja mi volt, de hát nem írta senki :D Szóval még egyszer felteszem a kérdést: szerintetek hány percig kéne beszélni?
2013. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/188 anonim válasza:
Nekem azt mondták, hogy kapunk felkészülési időt:D És kb. olyan 20-25 perces lesz a szóbeli elptte fél órás felkészülési idő:) Jankaa
2013. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/188 anonim válasza:
Ki volt irva az ajtóra: húz:13:00 felel:13:15 kimegy:13:30 szoval kb.fél ora...de tényleg egyszerű volt!!nem kell izgulni,csak nézz a szemébe :) nem kell verset mondani,de hozzàteszem én megtanultam xd felesleges.ja és 1. Voltam...(150/118 vagyok)
2013. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/188 anonim ***** válasza:
Na én ma voltam angolon. Először húzol egy számot, ami egy témakört jelöl ( én a szabadidő, hobbi, sport-ot húztam) beszélned kell róla, ha elakadsz vagy valami érdekli a tanárt akkor belekérdez. Aztán húzol egy képet, ugye el kell mondanod hogy mit látsz, és kérdezi hogy melyik témához kapcsolódik a kép ( nekem az utazáshoz) és abból is kérdezget, pl. hol voltál múlt nyáron nyaralni. :))
2013. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!