Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Színház és Filmművészeti...

A Színház és Filmművészeti egyetem felvételi előkészítője csak pénzlehúzás vagy nagyobb eséllyel kerül be valaki?

Figyelt kérdés
Főleg a filmes szakok előkészítői...hallottam olyat is, hogy ez pofára megy, ha valaki előkészítőn "benyalja" magát, akkor felveszik, de nem tudom, ez nem csak pénzlehúzás? Mert baromi drága és nincs garancia, hogy fel is veszik az illetőt, bár nyilván a tanárok megismerik és nem idegenként esik be oda felvételin.
2012. dec. 8. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem mennék előkészítőre, szerintem hülyeség ez a "benyalás"
2012. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát benyalok én, csak kérdés, érdemes-e:D
2012. dec. 9. 00:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem mennék. Pénzkidobás

Annyi ilyet hallani, hogy felvételizett többször is oda, nem vették fel. Később azért mégis elboldogult a szakmában. Kicsit olyan mintha pofára meg protekcióra menne a dolog.

2012. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!