Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egekbe fognak szökni a...

Az egekbe fognak szökni a ponthatárok?

Figyelt kérdés

Ha drasztikus mértékben lecsökkentik az államilag finanszírozott helyeket 2013-tól, és még ráadásul mindenkinek kötelező lesz az emelt szintű érettségi is, a felvételi ponthatárok nem fognak nagyon megemelkedni?

Középiskolában végzős vagyok, és egy idén 360 pontos szakra szeretnék bejutni, de kezdek ideges lenni,mert egy érettségivel kitörölhetem.


Nem értem miért kell folyamatosan csak szétcseszni az oktatást, ráadásul a politikusokról nap mint nap derülnek ki a parlamentben az iskolai csalások, hogy van pofájuk más emberek jövőjét tönkretenni?!



2012. dec. 10. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Én is most fogok érettségizni. Szerintem azokon a szakokon fog jobban emelkedni a ponthatárok, amelyeken meghagyták azt a nagyon kis létszámú államilag támogatott helyeket.

A többi szakon szerintem csak max 10 ponttal fog emelkedni a ponthatár, mivel fizetős lesz. És örülnek ha valaki oda jelentkezik és FIZET. Tehát a gazdagok tanulhatnak, a szegényebbek ha a kedvelt szakjuk fizetős akkor hitelt vesznek fel vagy nem tanulnak.

Minden hülyét felvesznek, csak fizessék a tandíjat, ami nagyon drága.

2012. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Most akkor fog kelleni MINDENKÉPPEN emelt szint akárhova is jelentkezem? Egyébként oke, hogy ezt csinálják csak nem ilyen hírtelen kéne hanem ez mondjuk csa a jövöre középsuliba készülôkre vonatkozna. Mert én biztonságba éreztem magam a 340 pontommal és lehet hogy már semmire nem lesz elég. Akármenmyire is szeretem a hazámat de ha Orbán megcsinálja ezt akkor én megyek innen és visszajövök akkor ha eltakarodik a.....
2012. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy néz ki, hogy ez nem kérdés! Amit meg a politikusokról írtál, sajnos azok is igazak...
2012. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!