Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pénzügy-számvitel szakra járó...

Atika kérdése:

Pénzügy-számvitel szakra járó főiskolások! Tudnátok válaszolni néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék bekerülni a fent megnevezett alapképzésre. Azt még nem tudom hogy a CORVINUS vagy a BGF legyen, de nem is ez a lényeg.

Olvastam,hogy ezt a szakot lehet választani angol nyelven folyó képzésben. Mit gondoltok erről, érdemes? Mert nem mindegy, hogy szemeszterenként plusz 100 ezer ft-ot elkérnek.

Egyébként várom az általános véleményeket is erről a szakról... Milyen sokat kell tanulni? Milyen a társaság? Többnyire lányok járnak ezekre a szakra ugye? Milyenek a tanárok? stb... Köszönöm a válaszokat. Megy a zöld kéz:)


2012. dec. 14. 11:46
 1/4 Szandi379 válasza:
Nem kérnek plusz összeget ha igegen nyelven veszed fel a tárgyt. Tanártol fugg van hogy normálisabb tanár tartja az idegen nyelvütt max ezért érdemes.persze iskola válogaja.de szakot nem választanék csak angolul.szerintem annyi gazdász van hogy nem érdemes gazdásznak menni rengeteg ismerősöm van aki másikat csinál utána vagynem használja a diplomáját köztök én se a munka vàlaláshoz.nem sokat kell tanulmi. Meg. Csinálható szak egyébként.sak szerencsét
2012. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző: A pénzügy és számvitel pont nem ezek közé tartozik.
2013. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is így gondolom kedves előző válaszoló, de akkor elmondanád a te véleményedet a szakról?
2013. jan. 15. 17:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Véleményem? Én is erre fogok menni angolul. De angolban, ha nincs felsőfokúd nem választanám a BGF-t. A Corvinuson egyébként is csak magyar nyelvű van. Sokat kell tanulni azt hallottam. De én IBS-re megyek, mert ott készítenek is az angolra, nem rögtön bele a lecsóba... + az angol diplomát ad. Egyébként pénzügy és számvitelre mindig is megéri menni.
2013. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!