Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tóth Árpád Gimnázium (Debrecen...

Tóth Árpád Gimnázium (Debrecen) vagy a Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma?

Figyelt kérdés
Vélemény,tapasztalat?????

2012. dec. 15. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a Kossuth:) A fiam oda járt, kemény volt, de csont nélkül max. ponttal vették fel az orvosira.

De a Tóth Árpád is jó. Én úgy gondolom lazább, diákbarátibb, mint a Kossuth.

2012. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem TÁG.De attól függ milyen tagozatra akarsz menni.Ez is elég kemény,követelnek rendesen,de biosz-kémia tagozaton pl. 98%os a felvételi arány egyetemre.Sok szakkörre,foglalkozásra van lehetőség.Emellett igaza van az első válaszolónak,diákbarátabb,lazább mint a Kossuth.
2012. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Nekem ismerősöm a Kossuthba jár, és imádja :)A 9. év eleji programok jól összehozzák az osztályokat. A TÁG is jó, sok jót hallani róla.
2012. dec. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
FAZEKAS
2012. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Öhm, bocsánat, utolsó válaszoló, de nem értem, hogy ha két iskola van felsorolva, miért kell belekeverni egy harmadikat. Ebből megint vita fog adódni, mint majdnem az összes ilyen kérdésnél.
2013. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!