Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki a KRF idegenforgalmi...

Aki a KRF idegenforgalmi szakmenedzser levelező tagozatára járt nem írna nekem? Nehéz volt elvégezni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 18:41
 1/8 anonim válasza:
Én nem jártam oda de oda jelentkezem most majd 1hónap múlva:) Te is?
2010. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én oda járok, de ma már szívem szerint lelépnék. nem a suli miatt, hanem mert ehhez az egészhez semmi affinitásom, semmi kedvem, sincs. pozítívumot sem látok benne. ebben a szakmában ugyse fogok dolgozni. csak sajna rám lett erőltetve. te nappalis leszel?
2010. jan. 13. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Én KRF-es vagyok, igaz, nappalis, de életem második legrosszabb döntése volt, nagyon nem szeretem. Rám lett erőltetve, szóval ebből a szempontból egy cipőbe járunk.
2010. ápr. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Igen nappalis leszek, de ne tudjátok meg én már most megbántam h oda jelentkeztem:DDDDXD

Am nekem is erőltetés volt ez az egész, illetve azt a sulit választottam mert közel van meg vki miatt is(aki hamarosan már nem is lesz mellettem) ugyh....

2010. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az biztos 1 cipőben járunk. de én annyiban előrébb vagyok, hogy eldöntöttem: otthagyom. gyűlölök bejárni, + mások kedvéért nem fogok bejárni,bármenyire is fáj ez anyuéknak
2010. ápr. 7. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, az vagyok, aki az "egy cipőt" írta :)

Én ma döntöttem el, hogy hagyom az egészet, én nem fogok mások helyett élni. Anyum támogat, de tudod, van, akinél a nagyszülő=zsarnoksággal :S Mindegy, nem haltam bele, de sajnos nagyon-nagyon megbántam az egészet. Tanulság: ne hallgassak valakire csak azért, mert idős.


Hova mész tovább? :) Örülök, hogy döntöttél, tapasztalat, hogy a kényszer nagyon leépítő tud lenni, észre se vettem, de pl tönkrement a gyomrom pár hónap alatt...

2010. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egyenlőre munkát keresek, de zéró sikerrel.te?
2010. ápr. 7. 17:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyáron kiderül, felvettek-e Pestre, bár a pontjaim megvannak :)

Egyrészt most meggyógyulok, nem akarom, hogy gyomorfekélyem legyen, utána elkezdek tanulni nyelvvizsgára.


Sok sikert Neked! :)

2010. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!