Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni államila...

Van esélyem bekerülni államilag támogatottan a MTF-re? Ha nem, akkor mennyibe fáj egy félév?

Figyelt kérdés

Koreográfus szeretnék lenni.

Most több, mint 6 éve táncolok hip-hop-ot, előtte pedig 1 évig táncoltam standard táncokat.

Jó memóriám van és az improvizációt is kezdem megszokni. A stílusérzékem szépen csiszolódik és hiszem, hogy 2 év múlva már leszek elég profi, hogy koreografáljak.

Jól beszélek angolul és a következő évben szándékomban áll letenni a felsőfokú nyelvvizsgát és spanyolból szeretnék majd emelt érettségit tenni.

4 alkalomból 2-szer voltam benne a csoportunk álomcsapatában és az előző tánciskolában én voltam a tanár jobbkeze.

Az stílusismerettel még barátkozom, de szerintem el tudom sajátítani.

Relatív sok francia kifejezést tudok már, de úgy gondolom, hogy ez bővíthető.

A fizikumommal sincs komoly probléma, csak a derekam defektes néha.


Milyen tapasztalataitok vannak?

Álmodozhatok én olyanról, hogy bekerülök?

Kérlek írjatok le mindent, ami eszetekbe jut!

L/16



2012. dec. 16. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér, de ne fűzz hozzá sok reményt.

A koreográfus képzésekben általában olyanok vesznek részt akik már profi táncosok de lassan kiöregednek. Ezért kell nekik a papír, hogy a táncos karrier után komolyabb helyeken is taníthassanak. Ritka, hogy 18 éveseket felvegyenek, de nem lehetetlen. Persze ehhez már kell, hogy neve legyen az embernek, tehát a szakma már ismerje.(Mint minden művészeti egyetem felvételiénél). Ezt leginkább komolyabb versenyeredményekkel érheted el.

2012. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha minden igaz, akkor jövőre már versenyképes lesz a csoportunk és megyünk versenyre.

Nagyon bízok benne, hogy összejön, mert nekem tényleg ez az álmom. :)

Bár úgy vagyok vele, hogy ha van hozzá tehetségem, akkor nem sok szükség lesz tanulásra, mert úgyis jön magától.

2012. dec. 17. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:

"Bár úgy vagyok vele, hogy ha van hozzá tehetségem, akkor nem sok szükség lesz tanulásra, mert úgyis jön magától."


Ezt gyorsan felejtsd el. Sok tehetséges ember ment a süllyesztőbe emiatt a gondolkodás miatt. A tehetség az alap amelyre tanulással, szorgalommal építkezhetsz. Önmagában semmit nem ér.

2012. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, nagyon sok tehetségem. De olyanom nekem nincs szóval szükségem van a tanulásra.
2012. dec. 17. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Budapest Kortárstánc Főiskola nézd meg ezt is.:)
2013. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!