Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE-TTK földtudományra...

Az ELTE-TTK földtudományra szeretnék jelentkezni, kell ehhez valamilyen felsőfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit hülyén hangzik a kérdés, de úgy rémlik hogy olvastam valahol azt, hogy a felvételihez angolból kell C1 típusú felsőfokú nyelvvizsga. Mit tudtok erről?
2009. aug. 23. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a felvi.hu-n. De felsőfokút nem hinném. Az ELTE-n 1 középfokú majdnem minden szakra felvételi követelmény.
2009. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell semmi, elég ha van egy középfokú nyelvvizsgád meg a föci és matek érettségid ötös.
2009. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
na mi lett? mert nekem nincs nyelvvizsgám, de ide szeretnék járni, és úgy tudom a felvételhez nem kell, majd csak diplomához
2012. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!