Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol érdemes íróasztalt venni...

Hol érdemes íróasztalt venni az elsős gyermekemnek?

Figyelt kérdés
max15 e ftra gondoltam.
2009. aug. 24. 18:05
 1/6 A kérdező kommentje:
olyan érdekelne amit tényleg láttatok személyesen!vagy ti hol vettetek?
2009. aug. 24. 18:06
 2/6 anonim ***** válasza:
szhely tele van ilyen boltokkal. ha megírod hol laksz, tok mondani neked is párat! pl. praktiker tuti van!
2009. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az ok hogy van,van az auchanban is,többfiókosat szeretnék!
2009. aug. 24. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mi a tescoban vettünk sztem olcsó, aránylag jó, ha rendesen össze tudjátok szerelni és nincs sok pénz rá.ha van pénz ilyenre akkor érdemes bútorboltban , valódi fából készültet venni!
2009. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen a tescoban is lehet venni igaz csak préselt fából de nagyon olcsón.Mi egy sarokasztalt vettünk 20-ezer forintért azzal a céllal hogy számítógép asztal és íróasztalnak is megfeleljen meg is felelt!Elfér az összes könyvem az összes játékom és még az összes fimem is rajta tudok rajta tanulni és még más dolgokat is tudok rajta tárólni!Szóval szerintem egy első kisfiúnak 15 ezer ft-ért simán lehet találni íróasztalt a tescoban!
2009. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ikea -
2017. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!