Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Fazekas Mihály...

A debreceni Fazekas Mihály Gimnáziumban milyennek kell legyen az átlagomnak h a kéttannyelvű tagozatra bejussak, és milyen a suli? Elvárások? 13/L

Figyelt kérdés
szeretném azoknak a segítségét kérni akik tudnak valami a suliról:333 nagyon fontos lenne.

#Debrecen #Fazekas Mihály Gimnázium #kéttannyelvű tagozat.
2012. dec. 26. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
A kéttannyelvű nagyon kemény, legalább 4,5 de inkább afölött, meg maga a Fazekas is elég erős. Spanyolra vagy franciára mennél?
2012. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Spanyol! és az angol mellé felvenném a spanyolt akk a spanyolt emeltszintbe fogom tanulni? v az 1.évben csak spanyol? o_O :))
2012. dec. 27. 19:14
 3/9 anonim ***** válasza:

A kéttannyelvűbe 1. évbe heti 19 óra spanyol van, angol,fizika,kémia,föci,biosz,töri nincs csak nyelvtan, irodalom,matek,tesi, info,ének,rajz.. 2. évtől a matekot és a törit spanyolul kell tanulni

A másik osztályba heti 10 óra spanyol, 5 angol, 5 info, 1 töri,2 nyelvtan, tesi, rajz, ének órák vannak többféle tantárgy nincs és 2. évtől nem kell semmit spanyolul tanulnod..

2012. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt:)) de en ugy hallottam h a fazekasba a kettannyelvure a legkonnyebb bejutni. Ez igaz v nem?;o :d
2012. dec. 28. 12:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz, ide nagyon megszokták válogatni a diákokat, mivel utánna nagyon keményen megkövetelik a tanulást, van aki éjszakákat tanul, nem beszélve a negyedéves vizsgákról.. de sok sikert hozzá! :)
2012. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

uhh hát koszonom.elgondolkodtato.

igazabol csak a spanyol vonz a fazekashoz.nemtudod hol van meg kettannyelvu-spanyol deb.be?

2012. dec. 28. 21:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Debrecenbe úgy tudom nincs máshol, a TÁGba azthiszem NYEK osztályba tanítják, de nem vagyok benne biztos..
2012. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De a Fazekas NYEK osztálya könnyebb mint a kéttan és ott is tanulsz spanyolt meg angolt is, a suli meg elég jó, országos viszonylatba a legjobbak közt van, szóval szerintem próbáld meg mindenképpen! :)
2012. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
vegulis meg van idom gondolkodni. nagyon koszonom a valaszokat:)
2013. jan. 4. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!