Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eötvös József Gimnázium...

Eötvös József Gimnázium (Budapest)?

Figyelt kérdés

Minden érdekel amit tudtok róla! : ) : ) : )


Felvételizik közületek valaki oda? : )



A válaszokat előre is köszönöm!



2012. dec. 31. 13:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én mindenképp be szeretnék jutni oda.Voltam is nyílt napon,amiről csak jót tudok mondani.Az iskola szimpatikus volt.Az irodalom óra,amit láttam nagyon tetszett (fényévekre van attól,ami az én sulimban van). Te melyik tagozatra jelentkezel?
2012. dec. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
humánra és nyelvi előkészítőre.Te?
2013. jan. 2. 14:40
 3/11 anonim válasza:
Én matek,természettudomány:)
2013. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az jó. : )
2013. jan. 6. 15:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem járok oda, de több volt osztálytársam is, és ők imádják, egyáltalán nem bánták meg hogy oda mentek. Sok ott a program, nincsen elszigetelődés az évfolyamok között(ezt úgy értsd, hogy barátaimnak szinte minden évfolyamról vannak ismerőseik) és nagyon sok bulit tartanak :P
2013. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
: ) Milyen bulikat?
2013. jan. 17. 20:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Hááát, hatalmas házibulikat, amik néha eléggé vadra szoktak sikerülni, de emellett az oda járók tudják tartani a jó átlagukat is, szóval nem vészes.
2013. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
aham
2013. jan. 19. 13:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én eötvösös vagyok, most 11.-es :) egyébként nyelvi előkészítős osztályba járok, szóval csak javasolni tudom azt Neked!:) de alapvetően mindegyik tagozat jó. Ahogy már előttem mondták, tényleg sok jó arcot ismerhetsz meg, vannak tök jó sulis programok (az eötvös-napokat imádjuk:))), és bulik is vannak. (: Szerintem az a legjobb, hogy mindenki megtalálhatja a magának megfelelő társaságot, barátokat.:) Egyébként sokat kell tanulni, de én eddig mindig kitűnő voltam, és azért nem haltam még bele semmibe, nem mentem tönkre idegileg. Az viszont tény, hogy van, hogy le kell ülni a fenekünkre és késő estig tanulni.:) de a társaság mindenért kárpótol! A tanáraink is emberiek, szigorúak, de azért lehet velük arról beszélni, ha épp nem jönne jól, hogy pl tz-t írunk..:) és azt is értékelik a suliban, ha a tanulás mellett van valamilyen más elfoglaltságod (sport, művészet, akármi). Úgyhogy szerintem az E5vös nagyon jó választás, én sosem bántam, hogy ide jöttem:)
2013. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
imádjuk! :D
2013. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!