Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem tudom kifizetni Rába...

Ha nem tudom kifizetni Rába Gimnáziumban az érettségit, nem érettségizhetek?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy a szüleim kifizetik, ők mondták, hogy menjek ebbe az iskolába. Viszont most, hogy be kell fizetni január 18-áig 43 ezer forintot, nem tudom mi lesz. Igaz, hogy részéletbe is belehet, de de 18-áig nincs annyi pénzünk, érettségizni mindenképp szeretnék. Ilyenkor mi a teendő? Lehet, hogy később sem fizetnék ki, mert hogy is mondjam, elég nemtörődömek. Én sajnos nem tudok elmenni dolgozni, mivel fizikailag nem tudom megengedni (betegség) még pár évig. Ezért be is adtam egy kérelmet, és támogatásra jogosult lettem, amit a későbbiekben fizetnének számomra (valamennyi összeg a 43 ezerből vissza). Mi a teendőm ilyenkor?
2013. jan. 2. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

és ez csak most jutott eszedbe wazze? hát talán ezért is tartasz itt...

egyébként én is ott végeztem (ez az esti tagozatos suli, ugye?). nekünk 4 éve még csak 23 ezer volt, ha jól emlékszem.

43 ezer egyébként sem olyan hú de sok lóvé, adj el valamit, kérj ismerősöktől, vagy legvégső esetben vegyél fel kölcsönt. nálunk aki nem fizetett, annak nem küldték el a papírját, hogy milyen tárgyakból érettségizne.

2013. jan. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudok semmit sem eladni és ennyi idő alatt kölcsönt sem adnak, nekem, mivel bevételem sincs, egyébként sem. eddig ugy volt, kifizetik a szüleim wazzze.
2013. jan. 3. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Hol van ez a suli?

Mi lett?

2015. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj át másik suliba, ahol nem kell fizetni
2015. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy ez esti suli?
2015. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!