Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 22évesen kezdem el az egyeteme...

22évesen kezdem el az egyetemet, levelező tagozaton? Mégis mennyi az átlag életkor?

Figyelt kérdés

Bár így teljesen más mint nappalin, de gondolom a 22év egyáltalán nem szokatlan levelezőn, vagy mégis?

Érettségi után nagyon sokan halasztanak 1évet(nem sikerült felvételi), vagy technikum, FSZ, vagy egyéb okok miatt, igazam van?



2013. jan. 4. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

kit érdekel?


én 23 évesen kezdem az egyetemen nappalin. senkinek semmi köze ahhoz, hogy miért most kezdem :D egyébként az életkor nagyon vegyes, sokan második diplomát is csinálnak, és a többi.

2013. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
22-23 éves kor felett kezdik sokan. Ez még egyáltalán nem kirívó, sőt...
2013. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Biztos többen vlesznek idősebbek, de nem hiszem hogy te leszel az egyedüli 22 éves. Bátyám bnője is levelezős, pedig 21 éves és vannak ott vele egykorú barátnői is
2013. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ahova én járok - levelezőre - ott vannak 40-50 év körüliek is.
2013. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Levelezős korosztályba te 22. évesen a fiatalok között leszel. Ott 40-45-50. évesek is bőven vannak.

Én 23. évese kezdtem nappalin és volt 29. éves csoporttársam. Az egyetemen már nem számít ki hány éves.

2013. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
86%
Amikor én kezdtem nappalin az egyetemet 18 évesen, volt egy 26 éves csoporttársam, és a fiatalabbakkal lógott. De egyik tanárom is 50-en túl csinált még egy diplomát. A kutyát nem érdekli hány éves vagy se nappalin se levelezőn.
2013. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
30körül szokott lenni az átlagéletkor. de 50esek sem ritkák. sőt nekem az egyik tanárom már 70 felett van és új bsc-s diplomába kezdett (már fene se tudja hányadikat csinálja az öreg). vicces volt, mikor egyik pillanatba ő tanított engem, majd következő órán egymás mellet ültünk diákként. :-)
2013. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!