Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tehet helyettesítő tanár ilyet?

Tehet helyettesítő tanár ilyet?

Figyelt kérdés

Szombati tanítás volt. Matek tanár nő beteg, helyettesítették, és Angol szakú tanár jött be helyettesíteni. Aznap nem is lett volna vele óránk, szóval az órájára nem is készültünk, teljesen váratlan volt a helyzet. Bejelenti, hogy pakoljunk el az asztalról, és jó lenne ha a csapat szétszéledne, mert dolgozat. Azt sem tudtam, hogy miből írat, de szentül meg volt győződve arról, hogy azt agyon gyakoroltuk. Megíratta a dolgozatot, és osztályozni is fogja. Meg teheti ezt a tanár? Én megkérdeztem tőle, hogy ez szabályos-e, de erre azt felelte, h szakszerű, szaktanár (angol) helyettesíti a matek tanár nőt, és teljesen szabályos. Véleményem szerint akkor lenne szabályos szakszerű helyettesítés, ha matektanár jött volna be az órára....

Kérlek titeket, hogy mondjátok meg, hogy megtehette-e... Nem találtam semmit ezzel kapcsolatban a google-el...

Előre is köszönöm!

15/F



2013. jan. 5. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem megtehetei, és jól si tette. Én nem vagyok híve, hogy mindig csak bejelentett dolgozat legyen, és legalább hasznosan kitöltötte a helyettesítést. Ha a tanár beteg, az nem jelenti, hogy a diáknak Hawaii.
2013. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

A saját tanárotok ment be, szakos órát tartani. Amin éppen egy előre be nem jelentett dolgozatot íratott. Ez van. Nem kell a dolgozatokat előre bejelenteni. Így jártatok.

Van egy tuti megoldás: rendszeresen kell tanulni:)

2013. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát etikátlan volt, ha aznap nem lett volna vele órátok. Azt viszont nem hiszem, hogy ez valamilyen szabályzatban tiltva lenne. Osztályfőnöknek nem próbáltatok szólni? Nekünk volt már úgy, hogy ofőnk elintézte, hogy ne írjunk egy bizonyos nap dolgozatot.
2013. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De én arra vagyok kíváncsi, hogy valami szabály, vagy valami említi-e? Mert akkor biztosan tudnám, mert egyértelműen etikátlan volt a helyzet.
2013. jan. 5. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem meg nem volt etikátlan, de ha az eddigi válaszokból nem derült ki számodra, hogy tudomásunk szerint nincs ilyen szabály se, akkor bőven rádfér a tanulás.
2013. jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
48%
LOL, hogy itt milyen gyökerek a válaszadók.... Mi a francért készült volna szerdára a kérdező a kedden átvett angol anyagból, ha csak pénteken lett volna a következő angol órájuk? Hmm? Szerintem biztos hogy ez nem szabályos, én nem hagynám annyiban!
2013. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Látom megjöttek a lepontozgató buta és lusta kis tinik. Hajrá! :))))
2013. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem hagynád annyiban, miért mit csinálnál?


Különben tehet ilyet.

2015. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!