Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ez alapján milyen...

Szerintetek ez alapján milyen a félévim?

Figyelt kérdés

Kilencedikes vagyok.És azért érdekel hogy milyen,mert a legjobb suliba járok a városba,és az egyik legjobb osztályba.Ezek csak körülbelüli jegyek,mert még fogok felelni pár tantárgyból,javítani.


Nyelvtan:5

Irodalom:5

Matek:2

Angol:5

Francia:5

Földrajz:5

Kémia:még felelek.

Fizika:sztem 3

Rajz:5

Ének:még felelek

Töri:vagy 4,vagy 5(még ebből is felelek)



Azért kérdem,mert utána szeretnék javítani,csak ugye nagyon erős osztályom van.


2013. jan. 6. 22:16
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt lehagytam,hogy énekből mindenféle jegyeim voltak,a legjobb eddig 3.Abból kb 2 leszek.

Kémia az lehet szerintem még 4 is,vagy 3.(javítani még lehet ki lehetne,de akkor pluszba felelnem kéne,de majd eldől)

2013. jan. 6. 22:19
 2/6 anonim válasza:
100%
A matek nagyon gyenge a többi meg elfogadható :)
2013. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleg szar. Kozepiskola 9. osztalyaba jarsz ember, hogy lehetsz matekbol 2-es meg fizikabol 3-as??

Az meg, hogy eros az iskola... Vagy megtanulod az anyagot, vagy nem, mindenki leszarja hanyadik a varosban/orszagban, az szamit, hogy mit tudsz.

2013. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát....reál irányba ne menj továbbtanulni:D
2013. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jó, mondjuk a matek kisérettségim 10.be kettes lett, most meg proginfón vagyok.

előző voltam.

2013. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A matek és a fizika nem valami szép,de a többi nem rossz.:)Amúgy én is most vagyok kilencedikes.:D Hogy tetszik a suli?
2013. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!