Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kettest kaptam vizsgán és...

Kettest kaptam vizsgán és nagyon elkeseredtem. Gáz a kettes egyetemen?

Figyelt kérdés
Mérnökire járok és infóbol volt vizsga. Becsülettel felkészültem úgy éreztem tudom az anyagot. Hat tételt kellett húzni és mikor megláttam megált bennem az ütő :( A hatból kettőt tudtam a többit nem. Kettőre 0 pontot kaptam, a többinél meg összekapartam annyit hogy meglegyen a kettes de az a legidegesítőbb hogy 54 pontos lett és 55től hármas ami már nem olyan rossz. És a vizsgáztató ki is röhögött hogy "háhá, balszerencse"... de oylan gáz volt :( Pedig tényleg tudtam volna hogyha nem ilyen szarokat húzok. Most nem is tudom minek teszem fel ezt a kérdést ... csak ki szeretném sírni valakinek magamat.
2013. jan. 8. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

"A hatból kettőt tudtam a többit nem."

Talán tnaulni kellett volna, ez a te hibád volt.

2013. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyugi, nálam is már volt ilyen. ilyen nagyon idegesítő a dolog, de most ne foglalkozz vele pár napig (egy kicsit nehéz lesz). pár nap múlva már nem fogod ennyire idegesítőnek érezni. ha van elég időd még, akkor menj el még egyszer vizsgázni (persze csak akkor, ha nem valami ultra nehéz tantárgy, mert azokból bőven jó a kettes is:D). ha már nem lesz időd újra menni (és felkészülni jobban), akkor gondolj arra, hogy mindent megtettél.
2013. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de én tanultam tényleg becsülette. időm már nem nagyon lesz mert még van egy vizsga... max úgy tudnék elmenni ebből mégegyszer hogyha a másik tárgyból már csak egy vizsgaalkalmat hagynék azt meg nem akarom. de az a legidegesítőbb hogy könnyű tárgy, 3 kredites. de azért na , ez a kettes most szépen lehúzza az átlagot nagyon
2013. jan. 8. 12:33
 4/5 anonim válasza:
100%
hát ez biztosan nem fog megnyugtatni, de talán te is ismered a mondást: Egyetemen a kettesnél nincs jobb, csak szebb jegy...:)
2013. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kovács Laci 88 válasza:

VAR

én = én

vizsga = szopatas

IF én GOING TO vizsga then

IF agyontanultam_magam then

én KAPTAM 2-est

else VIZSGAISMÉTLÉS


"Az én kettesem, az én kettesem...úgy jó nekem!" :-)

2013. máj. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!