Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Móricz Zsigmond Gimnázium (a...

Móricz Zsigmond Gimnázium (a rózsadombi) vagy Xantus János Középiskola?

Figyelt kérdés
Ti melyiket javasolnátok Nekem? Idén felvételizek, de nem tudok a kettő közt választani.

2013. jan. 8. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
A Móriczot nem ajánlom, oda sok gazdag szülő gyereke jár. A haverom odajár és állandóan panaszkodik h a tanárok mindenbe belekötnek, matrózblúzt be akarják vezetni a lányoknak és fiúknak, egy csomó emós jár oda, a fiúkat nem lehet megismerni, mert annyira lányosan öltözködnek, szoknyát hordanak + miegymást, a csajok deszkásak, sok a partiarc is.
2013. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Xantusról is sokan mondják,hogy sznob suli..
2013. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mind2 helyre sok gazdag gyerek jár. De nálam ez lényegtelen, mivel most is sok sznob közé járok, és tökre ki lehet őket bírni. Egész jó fejek :)


Én inkább a sulik közösségi életére lennék kíváncsi. :)


Köszi mind2 választ! :)

2013. jan. 9. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak a Xantust ismerem..Az nagyon erős,magas a követelmény.Ismerősöm "kibukott",átment egy átlagos suliba..ott most erős 4-es tanuló..
2013. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem melyik suliba ment át?
2013. jan. 10. 18:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Európa 2000
2013. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az nem olcsó mulatság:)
2013. jan. 11. 11:17
 8/9 anonim válasza:

Közösségi életről a Xántusban annyit, hogy van :

-Mutasd Meg Magad tehetség kutató (felléphetünk énekkel, színdarabbal, paródiával, bármivel)

- Xantus Atlétikai Bajnokság (ez a Margit-szigeten zajlik)

- Végzősök bálja

- A szalagavató a Syma csarnokban van, ami jó helyen van és nagy.

- osztálykirándulások alkalmával Magyarországot teljesen bejártuk.

- Van Musical Társulat(előadásokat tartanak, és nagyon jó a hangulata a társaságnak, és sokan tagjai)

- Karácsonyi ünnepen is jó programokat szerveznek az osztályok


Most hirtelen több nem jut eszembe, de elég jó programok szoktak lenni.


Diákokról: Lányok mind szépek, és úgy néznek ki, mintha a Vogue vagy a Glamour címlap lányai lennének. 13-ra egyértelműen megtanul mindenki normálisan öltözködni, mert a diáktársainktól ezt látjuk. Én idén végzek. Kilencedikbe nyomorék voltam, most már egészen kikupálódtam :D


Nyelvek terén a Xántus elég erős, és tanulni kell. Az osztályközösségek általában jók, bár sokban függ attól, hogy milyen az osztályfőnököd. Én szeretem az osztályomat, nálunk nincs különösebben sok sznob, de lényegében azért elég sznob suli.

2013. febr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Te ne bántad meg,hogy a Xantusba mentél?

Gimis vagy idegenforgalmis vagy?

2013. febr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!