Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb 3 álatlános...

Linalanyka kérdése:

Melyik a legjobb 3 álatlános iskola Szolnokon?

Figyelt kérdés
Tavasszal iskolát kell választanunk a kislányomnak. A Kassai és a Kőrösi között vacilálunk. A Kőrösi lenne a körzetünk, de nem tudom, mennyire erős, illetve a Kassai mennyire sznob,lelketlen.

2013. jan. 10. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a két általános iskola az angol nyelvoktatásban magasan a legjobb a szolnoki általános iskolák között. A Kodályban a matematika az amire nagyobb hangsúly kerül, míg a Rákóczi úti iskolában a német nyelvoktatást tudom kiemelni.
2013. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából olyan sulit szeretnék, ahol sport is van és jó, erősebb iskola is. A Kodályról viszont nagyon sokfelől azt hallottam, hogy igen spártai. Elég érzékeny a kislányom és féltem ettől. A Kassai az egyik legelitebb suli a városban. Biztosan nagyon erős. Délutáni szakkörök, sportolási lehetségek mennyire vannak itt? A piros iskoláról hallottam, hogy nagyon sokféle foglalkozásokat tartanak, van emelt tesi is. Amit a honlapján olvastam, az tetszik, tényleg csak azt nem tudom, hogy milyen a színvonal és a társaság.
2013. jan. 11. 08:18
 3/4 anonim válasza:
A Széchenyi piros a sportban jó az fix!!! Tanulásban a nyelv az biztos hogy nem. De a suli nagyon jó jók a tanárok is!! Én oda jártam szerettem. Ha a sport szempont akkor a piros de ha csak mellékes akkor másik sportolni eltud járni iskolán kívül is. Amúgy melyik be járt?
2013. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi 6 éve költöztünk Szolnokra, a kiscsaj meg még ovis. Ezért vagyunk ennyire tájékozatlanok.
2013. jan. 14. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!