Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi legyen a B terv, ha ide...

Mi legyen a B terv, ha ide nem vesznek fel?

Figyelt kérdés
Az Eötvösbe/VeresPálnéba/SzentLászlóba jelentkezek, tavalyi kitűnő, idei egy négyes(többi 5-ös) átlaggal, eddig kb. 80 pontos sima, és 70-75 pontos tehetséggondozó felvételik sikerültek. Ha ezekbe nem vennének fel milyen iskolákat tudnátok "B tervnek" ajánlani, amik hasonlóan nem rosszak.

2013. jan. 10. 14:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom merrefelé laksz,így mondok több helyről is:D

Karinthy,Károlyi,Városmajori,Berzsenyi,Móricz Zsigmond

2013. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

1.vagyok:

Ezek mellett azt javaslom,hogy azért írjál a végére egy szakközépiskolát is,mert bármi történhet és nincs kellemetlenebb annál mikor az embernek pótfelvételiznie kell,bár látom okos vagy,jó jegyekkel,de azért nem árt biztosra menni:)

2013. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon! :)
2013. jan. 10. 19:40
 4/26 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha valakit nem vesznek föl sehová, akkor utána el kell kezdeni keresgélni, hogy hol van még hely, amúgy adtam a zöldet az első két kommentre:)
2013. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ha még segítenétek, akkor a IX. kerület közelében keresek gimiket/jobb szakközépeket.
2013. jan. 10. 20:10
 6/26 anonim ***** válasza:

Amúgy tehetséggondozó felvételi már nincs...

Tudom a Leövey Klára Gimnáziumot esetleg ajánlani.

Én az Eötvösbe szeretnék menni. : ) Te melyik tagozatra?

2013. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Elsősorban reál. 2. nak jelöltem a humánt.

Te?

2013. jan. 11. 19:14
 8/26 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a Szent Lászlóban már bent vagy. :) 80 pontos felvételi az szerintem elég, gondolom szóbelire is mész (kiv. olasz kéttan). Az Eötvös is nagyon jó suli, de én azt 2. helyre írnám. A Veres Pálné helyére keresnék valami jobbat, mert úgy tudom, kezd lejjebb menni a színvonal. Apáczai vagy Fazekas? Gondolkodtál már ezeken?
2013. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Úgy van, hogy az első 3, azok eötvös szakok, aztán apáczai, kölcsey, verespálné, szentlászló (mert messze van :/), vörösmarty és színyei
2013. jan. 11. 22:37
 10/26 anonim ***** válasza:

Én humánra és nyelvi előkészítőre jelentkezem az Eötvöben.

: )

2013. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!