Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira csak kitűnőket...

Orvosira csak kitűnőket vesznek fel?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kitűnőség azt mutatja, hogy valakinek van szorgalma (és valamennyi esze is) megtanulni a feladott tananyagot, tesz a céljai érdekében. Az orvosi egyetemhez emelt szintű biológia és kémia érettségi kell, de aki kitűnő, valószínűleg van olyan elhivatott, hogy ezekre becsületesen felkészüljön.
2012. dec. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvosira azokat veszik fel akiknek a legjobban sikerül a biosz és kémia vagy fizika emelt érettségijük. Nekem úgy lett meg az orvosi hogy középsuliban a 4-es átlag alig volt meg, az érettségiket mégis jól megírtam.
2012. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bioszból és kémiából megvan az ötös, de vannak ilyen tantárgyaim, hogy ének, meg rajz... és hát inkább a "fontosabb" tárgyakra koncentrálok, az ilyenekre nem szeretek tanulni. Nem azt mondom, hogy bukásra állok belőle, de nem valami fényes. Szóval így már mindjárt nem vagyok kitűnő..
2012. dec. 13. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Te is tudod, hogy nem az ének vagy rajz jegyed fog játszani felvételin :) BTW: hármasra érettségiztem matekból mégis az orvosin csücsülök 3 nyelvvizsgával. Szerinted?
2012. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked még senki nem mondta, hogy az ének, a rajz mind KÉSZSÉGtárgy? Senkit nem érdekel, ahogy a magatartás vagy a szorgalom jegyed se. Utánaolvashatnál a felvételi rendszernek legalább.
2012. dec. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, és köszönöm, néha mindenki kérdezhet hülyeséget, pont ezért tettem fel, hogy tisztában legyek vele :)
2012. dec. 13. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!