Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezekkel a jegyekkel felvesznek...

Ezekkel a jegyekkel felvesznek egy jobb gimnáziumba?

Figyelt kérdés

nyelvtan:5

irodalom:4

angol:4

matek:3

fizika:2

földrajz:3

kémia:4

biosz:4


melléktantárgyak:

ének:4

technika:5

infó:5

tesi:4

rajz:5


magatartás : 3 (mert egyszer észrevették , hogy telefonoztam órán..)

szorgalom : 3


ezekkel a jegyekkel esetleg egy SZISZKI , vagy egy József Attila?..

és kb egy 60-70 pontos felvételire számítok..


2013. jan. 10. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,elég rossz jegyek.Ha ezek a jegyek mellé írnál legalább 80 pontot akkor felvehetnek.
2013. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A József Attila Gimnáziumba nem hiszem, hogy be tudnál kerülni ezekkel az eredményekkel, ott nagyon magas a követelmény, ahogy a legtöbb erős gimnáziumban. De remélem azért összejön valamelyik suli, amit szeretnél!
2013. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a 100-ból , körülbelül 75-78 pontot viszek a bizonítványommal , ugyanis 5.-től 7.-ig az évvégit , és 8.-tól a félévit nézik ugye..és 5.-ben meg 6.-ban szinte majdnem kitűnő voltam , 7.-ben 2 db 3-asom volt a többi 4-es , 5-ös..és írok egy 70 pontos felvételit..szerintem a sziszkiben bentvagyok..
2013. jan. 10. 18:51
 4/7 A kérdező kommentje:
és nem vagyok hülye , hanem szimplán lusta..de okos. :DDD a magyar felvételik , amiket gyakoroltam , mind 40 pont felett , a matek meg 25-35 pont között voltak..:D
2013. jan. 10. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
b.szottul de mind1 hogy milyen gimnáziumba mész. a lényeg úgyis csak az érettségi után kezdödik.
2013. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, ahogy nézem, neked a JAG-ban a humánra vagy általánosra lenne esélyed, de mindkettő tagozaton van szóbeli felvételi. Az könnyű, csak gyakorolj szövegértéses feladatokat.

Vagy amúgy a nyekes osztályok is szóba jöhetnek, a kérdés az, hogy bírnád-e? A felvételit hihetetlen jóra meg kell írnod. Kellenek ezek:

töri, matek, magyar, idegen nyelv, biológia (azokból viszonylag jó vagy)

Szerintem reménykedhetsz. :)

2013. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idén kezdtem nyeken informatikai szakközepet. Ha valaki nem sajnálja azt az 1 évet én csak ajánlani tudom. Mert van 1 éved belerázódni a suliba. Kevesebb tantárgy van. És ha matek, angol alapok vannak első hónapok lazák. Ez jól is jönne neked, mert lusta vagy. Lehet esélyed felzárkózni egy-két tantárgyból ha kell. De nyeken valahogy mindig magasabb az alsó határ. A kérdéses 2 iskoláról meg életemben nem halottam :) Legfontosabb pedig: Elérhető közelségben legyen.
2013. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!