Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a pécsi...

Mi a véleményetek a pécsi Babits Mihály Gyakorló gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Milyen a közösség,milyenek a tanórák és a tanárok?Akit oda fettek fel,annak milyen volt az átlaga és,hogy írta meg a felvételiket?

2013. jan. 10. 19:40
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
0%
Én általánosba az 1es gyakorlóba jártam és borzasztó szar volt. A Babitsot csak akkor ajánlom ha szorgalmas jó tanuló vagy. Ha kb 3as-4es tanuló vagy akkor inkább ajánlom a Leőweyt. 70 pontot írtam és 3.7es átlaggal jó helyen felvettek. Közösség a Leőweyben jobb. A Babitsba szinte csak stréberek járnak.
2013. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.:)

Igazából én azért szeretnék oda menni,mert a Leőwey-ről hallottam egyet,s mást,Nagy Lajos vallásos,Janusban meg olyan tagozatok vannak,amelyek nekem nem jönnek be.4,92-es átlaggal van esélyem(most is egy négyesem lesz és tavaly évégén is 1 volt),hogy felvegyenek(persze egy jó írásbeli mellett)?

2013. jan. 11. 17:03
 3/23 anonim válasza:
Melyik suliből jössz? Mert attól is függ.
2013. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Am a Lajos nem igazán elit gimi és a Lőweyről mi rosszat hallottál?
2013. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mindenképpen a Babitsot jelölném meg elsőnek. Amúgy gratulálok a jó átlagodhoz. Bár nekem lenne ennyi. :D (4,5 vagyok)
2013. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

A Leőwey-ről pletykákat(nem tudom mennyire igaz,de elképzelhető)hallottam+többen tanácsolták,hogy ne oda menjek,mert az utóbbi időben romlott az iskola színvonala.

Utolsó válaszoló:köszi,a tiéd sem rossz:D

2013. jan. 12. 13:55
 7/23 A kérdező kommentje:
Légyszi még írjatok!:) köszi
2013. jan. 15. 17:35
 8/23 anonim ***** válasza:
Na és a Kodály? (:
2013. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Azt is bejelöltem.:)A Babitsra azért lennék kiváncsi,mert azt jelöltem meg az első két helyre.

(A kérdésben fettek helyett vetteket akartam írni.)

2013. jan. 15. 19:25
 10/23 anonim válasza:
Cső lilla (kisfali)?
2013. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!