Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Zsigmond...

Mit gondoltok a Zsigmond Király Főiskoláról?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza nagyon érdekel, akik oda járnak!

2013. jan. 10. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Két szakot is lehúztam ott. Nekem nagyon bejött. 95%-ban színvonalasak az órák, tényleg hallgató barát a kiszolgálás. Tanulni persze kell, de mindenben egyéb téren rugalmasak.

Ha van konkrét kérdés, akkor szívesen válaszolok.

2013. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint én azért akarok átmenni az ÁVF-ről, mert ahol tudják lehúzzák az embert anyagilag. Betarthatatlanul sok határidő, (a póthatáridő 3500 HUF-ba kerül) szivatós tárgyak (a tárgyismétlés 5000 és 20 000 között mozog). Meg van egy két oktató, akinek nem bírom a hozzáállását, pedig őszintén megmondom, nem járok be sokat az előadásokra, de még így is találkozom "érdekes" dolgokkal. A "szakmai gyakorlat" pedig egy vicc. Válassz ki magadnak egy akármilyen gazdálkodó szervezetet, és oldd meg ahogy tudod. Ilyesmi van a ZSKF-en? Mert ha nincs, akkor szívesebben mennék oda.
2013. febr. 9. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:

A szakmai gyakorlat mindenhol vicc. Én ismertem ZSKF-est, aki a saját cégének a bélyegzőjét kapta elő a táskából és pecsételte le több ember befogadó nyilatkozatát.

Én mondjuk nem gazdasági szakra jártam, de általánosságban elmondható, hogy egy-két jó (nagyon jó) tanár ugyan van, de az átlagos színvonal nem túl magas. Szvsz. nem sokkal jobb az AVF-nél.

2013. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HePe ***** válasza:

A suliban szaknak megfelelően segítenek elhelyezkedni szakmai gyakorlatra, de pl csomóan az iskola keretén belül csinálják szervezett keretek között a belsőt épp azért, hogy a pályakezdő is rendelkezzen szakmai tapasztalattal.


A gyakorlat kötelező előírás, de szerintem leginkább a diáknak fontos, tehát inkább érdemes segítséget kérni, és nem elbliccelni...! az úgyis te szívod meg!


Mellesleg aki elmegy szakmai gyakorlatra az ott el is tud helyezkedni és könnyebben ír meg egy szakdogát is, hiszen van témája, anyaga! Szóval tessék keresni a lehetőséget a zskf klubon is.

2014. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én oda jarok most lett vége az első évnek és szeretek oda járni., Más szakról is vannak ismerőseim ők sem szoktak panaszkodni.Hallgató barát az iskola meg a tanárok nagy része is normális.
2014. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!