Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mekkora dolgozatjavítási...

Mekkora dolgozatjavítási határidőt tartotok elfogadhatónak?

Figyelt kérdés
Tanárok és diákok válaszát is várom. Volt már olyan, hogy egy témazárót 9 hét után kaptunk meg, ráadásul a megíráskor a tanár nem engedte, hogy péntek helyett inkább hétfőn írjuk meg, kellene valami korlát, nem?
2009. aug. 28. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 hétig vártuk a témazárót. Megmondtuk neki, hogy addig nem írunk röpdolgozatot, amíg azokat ki nem javította. Nem is írtunk, de ettől nem lett gyorsabb. Szerintem maximum egy hét alatt ki lehet javítani.
2009. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
kb.2 hét a normális.
2009. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2 hete van a tanárnak hogy kijavitsa ha azon túllépet és nem volt jó a doga akk nem irtuk be mondva a tanárnak a 2 hetes határidőt igy sok rosz jegyet megúsztunk XD
2009. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a házirendben benne van, ha 4 (vagy kettő?) hét után nem adja oda, nem muszáj kérni a jegyet. Egy tanárnár fordul elő ilyen, gyakran. Az évben 2 dogát egyáltalán nem is kaptunk meg :D Ami nem tetzik neki, nem adja ki. De nem is baj. Viszont ha vki panaszkodik a hetekre, akkor meg feleltet helyette. Nehezebb kérdésekből. Számomra max. 1 hét ami még elfogadható. Némettanárunk szinte minden második órán irat (röp-szódoga) és másnapra mindig megkapjuk!

14/L

2009. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Igen, 2 vagy 3 hét alatt kötelezően ki kell javítania, ha nem teszi, kérheted, hogy nem kéred a jegyedet.
2009. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
10 munkanap
2009. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A házirend szerint 2 hete van maximum a tanárnak, ha annál később kapod meg a dolgozatot, kérheted, hogy ne írják be. De szerintem az a 9 hét semmi a mi esetünkhöz képest:

Májusban írtunk egy témazáró értékű dolgozatot amit KÖVETKEZŐ ÉV, szeptemberében kaptunk kézhez. A jegyet kötelező(!) volt beírni. Erről ennyit.:/


L/14

2009. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is 2 hét a normális, de én azt szeretem hogyha következő órára kijavitja. nálunk a legtöbb tanár kiszokta javitani követetkező órára, 3 tanár van akik 1-2 hónap után javitják csak ki, na ezt nagyon utálom.
2009. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
májusban írós, szeptemberben kiostós lány! forduljatok ilyen esetben az igazgatóhoz! a tanárok azt hiszik mindent megtehetnek, mert "nagyobbak" és "okosabbak" mint mi :S
2009. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A két hetet az osztályunkban gyakran emlegetik szünetekben, de megnéztem, a házirendben nincsen bent. Ilyenkor a tanárok nem kapnak valami elmarasztalást? Ha én nem tanulom meg az anyagot időre, és nem írok semmit a dolgozatban, egyest kapok. Egyszer-kétszer persze, hogy előfordul, de néhány tanárnál már megszokott az 1-1,5 hónap.
2009. aug. 28. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!