Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Egy pasinál hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Egy pasinál hány éves korig tartjátok elfogadhatónak, hogy nem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 22:45
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy úgy általánosságban a "hölgyek" meddig tartják elfogadhatónak. Az az egyetlen személy a fontos.
2011. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 napietus ***** válasza:
41%
először is nem kell ezt senki orrára kötni. másodszor személyes véleményem, hogy ha valakinek 25 éves koráig abszolút nem volt barátnője semmilyen, azzal valami nem stimmel.
2011. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
30%
20-on felül már gyanús, hogy valami nem stimmel az illetővel. Most nem feltétlenül hosszú párkapcsolatra gondolok, hanem azokra, akik semmilyen közelebbi kontaktusba nem kerültek nőneművel.
2011. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Ha 20-on felül van az illető, akkor arra gondoltok, hogy ott meleg a helyzet?
2011. okt. 24. 22:55
 5/50 anonim ***** válasza:
62%

Napietus és a másik 22.50-es csak azért írhatja ezt, mert nekik soha nem kellett szembesülniük azokkal a problémákkal, mint sok mai férfinak.

Főleg Etus érzéketlensége döbbenetes, ami sok helyen sugárzik az írásaiból.

2011. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 napietus ***** válasza:
40%
hátmár bocs, de akinek 25 éves koráig SEMMILYEN kapcsolata nem volt, még 1-2 randi erejéig se, ott valami nem stimmel, az tuti. eszembe se jutott az, hogy meleg, nem erre gondoltam, de ott már valami gond van a toronyban azért...meg egyáltalán, minek erről beszélni? amúgy is mélységesen megvetem azokat az indiszkrét "férfiakat" akik az exeik ügyeivel traktálják az embert.
2011. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
28%

"Napietus és a másik 22.50-es csak azért írhatja ezt, mert nekik soha nem kellett szembesülniük azokkal a problémákkal, mint sok mai férfinak.

Főleg Etus érzéketlensége döbbenetes, ami sok helyen sugárzik az írásaiból."


Szerintem pedig az egyik legnormálisabb kommentelő. Realista és őszinte. Jobb lenne ha hitegetné a sok idealista balfax-t h nincs velük semmi baj? Aki 20 felett van és nem volt még semmilyen kapcsolata, az igenis beteg. És ne gyertek azzal a hülyeséggel h a lányoknak csak a magas/jóképű/izmos/gazdag/bunkó pasik kellenek, mert naponta látom ezt megdőlni.

2011. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
83%

nekem 24 évesen volt az első, de ahhoz is akkora mázli kellett, hogy az valami hihetetlen!

Pedig az ismerőseim szerint semmi gond nincs velem és mégis...

Bele kellene bújnotok egy hozzám hasonló férfi bőrébe és megtudnátok, milyen is az.

2011. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
65%

23.02

Beteg? Tudod mit, inkább az legyen, mint olyan szívtelen, mint te vagy a fórum Etelka nénije!

2011. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
23%

"23.02

Beteg? Tudod mit, inkább az legyen, mint olyan szívtelen, mint te vagy a fórum Etelka nénije!"


Miért vagyok szívtelen? Mert nem sajnálom le a sok balfaxt? Maguknak köszönhetik! Ahelyett hogy siránkoznak, emeljék meg magukat, azt kezdjenek el ismerkedni. Ha meg nincs elég önbizalmuk, tegyenek érte h legyen. Nehogy már még én legyek a szemét mert kimondom! Ha fáj, akkor tegyél ellene, vagy fogd be a pofádat azt ne hisztizz mint egy lány. Jut is eszembe ezért nincs. Minden normális nő messzire elkerüli az ilyen hisztiző lelkinyomorékokat!

2011. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!