Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bgf okjra jelentkeztem! El...

Bgf okjra jelentkeztem! El kell menni az évnyitóra? Ti mentetek? Mi lesz ott? állitolag felesleges elmenni.

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha felesleges lenne, akkor minek tartanák meg?
2009. aug. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is BGFes leszek (csak nem OKJ). Szóval én is gondolkozom rajta, hogy érdemes -e elmenni.

Egyik ismerősöm, akit ott tanít azt mondta, hogy ez az elsőéveseknek van leginkább. Ugyanolyan, mint középiskolában. A dékánok beszédet mondanak, díjakat osztanak ki, stb. Tehát lényegi információ nem hangzik el. Azért, hogy láss ilyet, elmehetsz, de nem vesztesz semmit, ha nem.

Most, hogy mindezt leírtam,rájöttem, hogy azért megnézni lehet, hogy érdemes lenne :D

2009. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Engem is fsz-re vettek fel a BGFn. Én elmegyek kíváncsi vagyok. Én viszont azt nem tudom, h az orientációs hétre/napra fontos-e menni, mert messze lakok Budapesttől és ha nem hangzik el semmi fontos dolog, nem utaznék 3 órát csak oda másfél óráért.
2009. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a regisztrácios hétre, meg ezekre az előadásokra muszáj elmenni. fontos dolgok lesznek ott, és fizetni is kell, ha nem mész. viszont ma megkérdeztem, a tanévnyitóra felesleges menni.
2009. aug. 29. 19:03
 5/7 anonim válasza:
Ömm srácok mikor is lesz az évnyitó? 10-én? :)
2009. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

7-én lesz évnyitó. 10-től központi az Alkotmány utcában. (2-től a kkfk-n)

Akkor én fizethetek, mert nem mentem el. :S remélem más gáz nem lesz.

2009. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
FSZ-en én ajánlom az elsősöknek,h menjenek el,azért ennyit megtehettek saját magatokért. Amikor másodévesek lesztek akkor már nem kötelező,m nektek semmi új nem fog elhangzani.
2010. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!