Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A dunaújvárosi Széchenyi...

A dunaújvárosi Széchenyi István Gimnáziumról vélemény?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 12:58
 1/3 anonim válasza:
100%
Csak jót tudok mondani, nekem kisgimis ott a lányom most hatodikas, szereti a tanárokat is és az iskolát is. Merem ajánlani!
2013. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
28%

a legrosszabb. elárulom kedves anyuka, hogy a fél iskola kábítószerezik. vagy lehet hogy nem, de akkor is árulja.

hatalmas egyéniségek vannak ott, mindenki menő mert az egész iskola kockás ingbe van meg hasonlók.

boorzalmas. el kell hogy keserítsem..

2014. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Rohadtul nem drogozik a fél iskola😂 Most őszinte, honnan szültök ekkora hazugságokat? A tanárok meg többnyire szuperek, én már sok-sok diákkal beszéltem és ők is nagyon aranyosak. Mi ez a kockás inges dolog amit már többen is leírtak? 8. osztályig a lányok sima ünneplőt utána pedig matrózblúzt hordanak. Nem egyedi de cserébe drága🙄 de ennyi gond legyen,nem? de ez nem egy rossz iskola, sőt.. és nem kell gazdagnak lenni hogy valaki itt tanuljon, egy tanár sem fogja emiatt a 4,5öt 4esre kerekíteni😂 (másik kérdésben olvastam) Szívből ajánlom mindenkinek ezt az iskolát!

Üdvözlettel (néhány évvel később, de talán még mindig van ember aki felkeresi az oldalt..) egy -jonéhány- éve Széchenyis diák.

2018. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!